ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ассія Ахат відпочила в Індії, але не змогла поплавати в океані

Скрипалька і співачка Ассія Ахат з родиною провела тиждень в Індії, куди її чоловіку порадив поїхати астролог
Depo.Музичний укроп
4 серпня 2016 13:42
ФОТО: depo.ua
Ассія Ахат відпочила в Індії, але не змогла поплавати в океані
Ассія Ахат відпочила в Індії, але не змогла поплавати в океані

Напередодні відпустки Ахат звернулася до астролога і попросила скласти солярний гороскоп на рік її чоловікові. У результаті з'ясувалося, що день народження йому краще за все провести на західному узбережжі Індії, повідомляє depo.ua з посиланням на Таблоід.

Напередодні відпустки Ахат звернулася до астролога і попросила скласти солярний гороскоп на рік її чоловікові. У результаті з'ясувалося, що день народження йому краще за все провести на західному узбережжі Індії.

Ассія Ахат відпочила в Індії, але не змогла поплавати в океані - фото 1

Місцева кухня артистці сподобалася, хоча вона і не дуже любить спеції.

"У перший день нашого перебування нас повезли на сніданок до ресторану, але рестораном його можна було назвати з великою натяжкою, це - їдальня, де ми скуштували традиційний сніданок індусів - легкі, тонкі, як цигарковий папір, коржі, смажені на кокосовій олії. Їдять їх з різними овочевими заправками", - згадала Ассія.

"Взагалі вся їжа там - вегетаріанська з безліччю спецій. Коли спробувала в перший день, переживала, що не зможу їсти все це стільки днів, але, спробувавши, зрозуміла, що це дуже смачно. Хоча я противник спецій, вони вбивають натуральний смак продуктів, але там це здається так незвичайно", - зауважила вона.

Крім того, Ахат спробувала лікувальні масажи і давню індійську процедуру – відкриття третього ока.

"Це - Шіродара, тривалість цієї процедури - майже дві години. Спочатку тобі роблять масаж обличчя і голови, поливають волосся маслом, його ж заливають у вуха. В результаті ти розслабляєшся до такої міри, що з пам'яті стираються багато речей. Пам'ятаю, коли в перший свій приїзд в Індію потрапила на цю ж процедуру, моя нервова система так заспокоїлася, що за вечерею я не могла згадати, як звати чоловіка і сина", - поділилася Ассія.

Ассія Ахат відпочила в Індії, але не змогла поплавати в океані - фото 2

А ось викупатися в океані Ахат так і не зважилася.

"Якщо чесно, я побоялася. Та й вода за кольором була неприваблива, але зате пляжі з таким білосніжним піском, що я не втрималася, зібрала морських черепашок, щоб опустити їх в свій домашній акваріум, на пам'ять про цю поїздку".

Ассія Ахат відпочила в Індії, але не змогла поплавати в океані - фото 3

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo