Антитіла презентували кліп про хлопчика, чий тато загинув на війні

Український гурт Антитіла виклав у мережу свій новий кліп на пісню "У книжках"

У центрі сюжету відеороботи — історія маленького хлопчика, чий тато не повернувся з війни, повідомляє depo.ua з посиланням на VIDIA.

На офіційній сторінці Антитіл у "Фейсбуці" зазначено, що цей кліп і сама пісня є особливими і знаковими для гурту — одними з найважливіших робіт за весь час існування гурту.

«Він вивчить всі кольори, цифри і букви, закінчить школу, інститут. Дізнається про кохання і дружбу, радості і розчарування. Можливо, стане великим винахідником або відомим коміком, можливо, напише важливий програмний код, чи врятує комусь життя… Але вже ніколи не дізнається одного — голосу тата. Війна має багато смислів… Але нею не можна виправдати дитячі сльози. Ніколи!», — говорить вокаліст гурту Тарас Тополя.

Режисером відео «У книжках» став давній друг Антитіл, лвів’янин Володимир Шурубура, ідею співпраці з яким хлопці виношували давно, і для реалізації якої саме настав час.

«Колись давно, у 95-му році, я подивився фільм Клінта Іствуда «Ідеальний світ» і відтоді закохався у кіно. Цей фільм про неймовірно особливі стосунки чоловіка та маленького хлопчика, що ріс без батька. Без сліз це дивитись не можливо. І тепер, виховуючи свого шестирічного сина, я цю тему відчуваю дуже тонко. Тому і захопленню моєму не було меж, як я почув пісню «У книжках». Ще раз дякую Антитілам за ставлення, толерантність, терпіння та творчість!» — сказав режисер Володимир Шурубура.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів