ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мережу розлютила розповідь Данилка про дружбу з Ані Лорак

Андрій Данилко зізнався, що досі дружить зі своєю колегою Ані Лорак і не бачить нічого поганого в тому, що вона виступає на Росії
Depo.Музичний укроп
16 лютого 2016 12:18
ФОТО: depo.ua
Мережу розлютила розповідь Данилка про дружбу з Ані Лорак
Мережу розлютила розповідь Данилка про дружбу з Ані Лорак

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Гордон", повідомляє depo.ua.

"Я знаю Кароліну тисячу років. Хто мені може заборонити з нею спілкуватися, якщо вона моя подруга? Я дивуюся, коли у нас не ставлять її в номінації, як ніби її немає. Це цькування, заказуха. Я не бачу злочину, який вона зробила. Лорак виступає в Росії - це жахливо, а Порошенко має свою фабрику в Липецьку - цього ніхто не бачить. Вона - артист, а не політик. У неї зараз найкращий період, купа пропозицій в Росії, її нагороджують за пісні, у неї є своя публіка. Їй що, відмовитися і фарбувати паркани?" - розповідає Андрій Данилко.

На питання, чи правда, що Лорак купила квартиру в Москві і збирається туди переїхати, Данилко відповів так: "Може бути. Якщо до неї тут таке ставлення, що їй робити?"

Андрій також сказав, що не виключає того факту, що цькування в Україні їй могли влаштувати її ж українські колеги.

"Коли Кароліна дала успішний концерт у Палаці спорту, люди, які до неї ставилися спокійно, відзначили, що це був європейський рівень, що було круто зроблено. Успіх не прощають. Я не здивуюся, якщо війну проти неї влаштовували її конкуренти тут, якісь то співачки або співаки, які могли дуже посприяти цій цькування ".

При цьому сам артист чесно зізнався, що його часто запрошують з виступами на Росію і за кордон.

"Я весь час їжджу. Німеччина, Америка ... В основному це закриті концерти, афішні зараз не працюю. І ми виступаємо таким складом - Rammstein, ми, Кеті Перрі. Вони там всі шифруються, що вони не виступають на закритих вечірках, не дозволяють знімати себе, хоча все підробляють на цих заходах, в тому числі і Beyonce. у Росії теж буваємо. Пітер чи Москва. Замовляють нас люди, які сумують за Україною. В основному єврейські громади, де багато українців. А я виступаю в національному костюмі ".

Деяким користувачам соцмереж не сподобалися слова ДанилкаМережу розлютила розповідь Данилка про дружбу з Ані Лорак - фото 1

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo