Де можна послухати дев'ятий студійний альбом "Океану Ельзи"

Сьогодні відбувся цифровий реліз дев'ятого студійного альбому гурту "Океан Ельзи" "Без меж"
Depo.Музичний укроп
19 травня 2016 10:42
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua із посиланням на офіційну сторінку гурту у "Фейсбуці", до нього увійшли 11 композицій. Чотири вже добре відомі слухачам, оскільки протягом року виходили синглами - "Не твоя війна", "Життя починається знов", "Мить", "Не йди". До речі, вперше за весь час група зняла відео на 4 сингли нового альбому ще до його релізу.

Автор музики та слів пісень нового альбому - Святослав Вакарчук. Також він разом з гітаристом групи Владіміром Опсеніцею та давнім партнером групи Віталієм Телезиним стали співпродюсерами нової платівки "Океанів".

Святослав Вакарчук: "Альбом "Без меж" можна назвати еклектичним як з музичної точки зору, так і з ліричної, текстової. До нього увійшли романтичні композиції, що мають за основу любовну лірику та декілька пісень, що мають соціальний підтекст".
Робота над новим матеріалом тривала майже півтора роки з невеликими перервами. Альбом записано на київській "Студії 211".

Реліз альбому на CD відбудеться 28 травня.

Першими придбати новий альбом на механічному носії зможуть глядачі концерту "Світового туру Океану Ельзи" в Дніпропетровську на "Дніпро-Арені". В торговельних мережах диск з’явиться з 4 червня.

Завантажити альбом можна тут:

iTunes: https://itunes.apple.com/ua/album/bez-mez/id1114506527
Deezer: //www.deezer.com/album/13111600
Google play: //tinyurl.com/jbnbszl
Яндекс.Музика: https://music.yandex.ua/album/3492705

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo