ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Зеленський зніме Каменських у новій комедії

Студія "95 квартал" у 2018 році розпочне зйомки нової комедії про порятунок шлюбу

Depo.Молодий укроп
20 червня 2017 12:59
ФОТО: depo.ua

Головні ролі у фільмі виконають комік Володимир Зеленський та співачка Настя Каменських, передає Depo.ua.

За словами Зеленського, романтична комедія українського виробництва розповість про пригоди пари, яка перед розлученням намагається врятувати свій шлюб.

За сюжетом картини, подружня пара, яка перебуває в процесі розлучення, вирішила спробувати зробити все те, чого у неї не було під час шлюбу. І, роблячи це, вони розуміють, що не можуть один без одного. За словами Зеленського, глядачів чекають "приголомшливі пригоди", знімати які будуть в різних містах України, де, власне, і відбуваються пригоди. Хронометраж комедії 1,5 години.

"Це класичний ромком, - продовжив Зеленський. - Відносини героїв спочатку будуть нагадувати містера і місіс Сміт - ми, звичайно, симпатичніше, але вони - відоміші. А чим все закінчиться - побачите в кіно".

Початок зйомок - весна 18 року, адже "Кварталу" потрібно "серйозно підготуватися, тому що багато локацій".

"Україна - головний наш прокат, для України робиться це кіно, - підсумував Зеленський. - Але також прокат буде в Білорусі, Казахстані, Азербайджані, країнах Балтії, Польщі, Ізраїлі, США та Німеччини".

У Польщі компанія розраховує на повноцінний прокат, оскільки там вже дивилися концепт, і всім сподобалося. В Ізраїлі, США та Німеччини буде маленький прокат для діаспори.

Бюджет проекту - 36 млн 800 тис. грн. У держави компанія просить 49%. Головна претензія експертів стосувалася мови - фільм запланований українською, і члени комісії переживають, чи зможуть Зеленський і Каменських говорити в кадрі органічно. Володимир запевнив, що зможуть.

Нагадаємо, Зеленський, Кошовий та Ко розважали тернопільських артилеристів.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo