Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук (ФОТО)

Повні тезки дружин українських президентів не дуже звертають увагу на політику, але самій стати дружиною президенту не відмовилася би жодна з них

Журналісти depo.ua розшукали повних тезок дружин українських президентів.

Марини Порошенко, Людмили Янукович, Катерини Чумаченко – в українських соцмережах чимало жінок та дівчат, яких звати саме так, як і президентських дружин. Особливо багато Катерин Чумаченко, ряди яких в 2005 поповнилися ще однією Катериною з Чикаго.

Але все по порядку. Як змінилося життя українок, які стали повними тезками дружин президентів України і чи є користь в тому, щоб бути тезкою відомої людини?

АНТОНІНА КРАВЧУК

Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук - фото 1

Антонина Кравчук з Малина (Житомирська область) як тільки дізналася, що є тезкою дружини колишнього президента, полізла в Інтернет дивитися, як та виглядає. Побачене її не розчарувало.

"Приємно знати, що ти тезка дружини екс-президента, навіть відчуваєш себе більш впевненою. Друзі почали жартувати "вибачте пані, ви ж у нас дружина президента, вам п'ятірки автоматом мають ставити". А коли вперше дізнавалися, що я Кравчук, питали чи не онука я колишнього президента України. Тож можу сказати, що це прізвище та ім'я дуже мені допомагає і надає навіть якимось чином статусу у житті", - розповідає Антоніна.

Свою відому тезку вона вважає справжньою леді і дуже достойною жінкою. Нинішня перша леді Тоні також подобається.

"Для мене вона зразок жіночості та краси. І взагалі, народити чотирьох дітей це достойно уваги. Для мене вона ідеал жінки, на яку слід рівнятися"

Стати другою "Антоніною Другою" наша співрозмовниця не відмовилася би.

"Дружина президента завжди має відповідати своєму статусу, завжди бути на висоті, зрештою – бути справжньою леді і першою у всьому, - відповідає Антоніна на питання, в чому на її думку в чому полягають обов'язки президентської дружини. – Я вважаю, що дружина – неважливо, президентська чи просто дружина, має бути опорою і підтримкою чоловікові і тоді буде все добре. Адже саме дружина є обличчям свого чоловіка".

ЛЮДМИЛА КУЧМА

Людмила Кучма з Вапнярки

Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук - фото 2

"Коли їздила до Львова, до мене там звертались "Пані Кучма" - було приємно... Люди часто питають, чи маю я якийсь стосунок до президентської родини. А взагалі, в мене життя доволі звичне, - розповідає Людмила Кучма з Вапнярки. Чи хотіла б я бути дружиною президента? Тут з якого боку подивитись. Якщо з фінансового, то я б не відмовилася мати президентські статки. Публічність мене б також не злякала, скоріше б втомлювала. А з іншого боку - я не шкодую, що живу не президентським життям: у мене троє чудових діток, коханий чоловік. Мене оточують люди, дорогі моєму серцю. Тільки б в державі був порядок, щоб жити без війни, мати впевненість в завтрашньому дні, адекватні зарплати, комуналки,ціни..."

КАТЕРИНА ЧУМАЧЕНКО

Катерина Чумаченко из Маріуполя

Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук - фото 3

Катерина Чумаченко з Маріуполя дізналася, що вона є тезкою президентської дружини, від своєї бабусі.

"Хтось періодично питає – ви не родичі? Хотілося б, але ні", - сміється Марина.

Стати дружиною президента дівчина не проти. Найважчим в цій "роботі" вона вважає те, що доведеться рідко бачити чоловіка, бути завжди на виду та знаходитися у небезпеці.

Катерина Чумаченко из Белгород-Днестровского

Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук - фото 4

"Зараз ніхто не звертає уваги на те, що я є тезкою, а коли Ющенко був президентом то хтось і помічав. Але все одно небагато - в Ющенка із дружиною прізвища ж різні. В колі друзів це було приводом для жартів – коли виникали якісь проблеми, вони казали: "Ти ж Катеріна Чумаченко, тож все порішаєш". Коли я навчалася в універі, казали, щоб не хвилювалася за сесію"

Катерина Чумаченко из Луганська

Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук - фото 5

"А що, прикольно, може і я може і я годжуся в дружини, - подумала Катерина Чумаченко з Луганська, коли дізналася, чиєю тезкою вона є. – Це абсолютно ніяк не впливає на моє життя, багато хто навіть не знає хто така та Катерина Чумаченко".

На питання, чи не хотіла б вона стати дружиною президента, Катерина відповідає "Хотілося б. Важко відмовитися від спокуси"

На думку Катерини, серед обов'язків першої леді держави "те, що їй цікаво і до душі"

"Я б займалася школами, дітьми, особливо сиротами. Матеріальна допомога і увага, - каже вона. - Я працюю в школі, тож до постійної уваги мені не звикати. В принципі, я і так завжди на виду, доводиться думати, що і кому кажеш. Звісно, не на такому високому рівні, але все одно, чимось схоже".

Катерина Чумаченко з Бахмута

Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук - фото 6

А от Катерина Чумаченко з Бахмута про те, що є повною тезкою дружини президента дізналася від нас.

"Прізвище я здобула від чоловіка, два роки тому, - каже вона у своє виправдання. - Можу сказати, що це для мене приємний сюрприз".

ЛЮДМИЛА ЯНУКОВИЧ

З Людмилами Янукович в країні дефіцит. Можна сказати, що одна була і та до окупованого Криму поїхала. Повні тезки дружини Віктора Проффесоровича живуть у Казахстані і Білорусі, але на контакт, так само як і їхня тезка, не йдуть.

МАРИНА ПОРОШЕНКО

Марина Порошенко з Генічеська

Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук - фото 7

Марин Порошенко в Україні десятки, але давати коментарі, як змінило їхнє життя те, що одна з них стала першою леді, всі, чомусь, відмовляються. Може, влади бояться?

Тільки одна Марина Порошенко з Генічеська погодилася говорити з журналістом depo.ua, за умовою, що ми не публікуватимемо її фотопортрет. Марині з Генічеська Марина з Банкової подобається в плані стилю, особистого поводження і в тому, що вона народила багато дітей.

"Але вона могла б частіше з'являтися на телебаченні і активніше щось робити: займатися благодійністю, відвідувати поранених. Поки що таке враження, що Марина не робить майже нічого", - каже Марина.

Марина Порошенко з Санкт-Петербурга

Як змінилося життя Марини Порошенко, Людмили Янукович, Кучми, Чумаченко та Кравчук - фото 8

Є Марини Порошенко і на Росії, і ми навіть поспілкувалися з кількома з них.

"Ваш не шановний президент паплюжить наше чудове прізвище. Обговорювати діяльність даного нелюдя просто огидно, - заявила Марина Порошенко з Санкт-Петербурга, хоча ми в неї питали не про Петра, а про Марину.

Зрештою, Марина з Пітера і їй дала оцінку: "Нещасна жінка, що тут ще казати".

Гадаємо, ви розумієте, що наводити відповіді інших немає сенсу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів