Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід

За останні два роки, не дивлячись на кризу в Україні, українські дизайнери та зірки фешн-індустрії стають все популярнішими на Заході

Відомий британський журнал про моду DazedDigital присвятив статтю українським молодим зіркам модельного бізнесу та фешн-індустрії, повідомляє depo.ua.

У Лондоні на Тижні моди українські дизайнери при підтримці Українського Тижня моди та British Council Ukraine вісім дизайнерів представили свої колекції в рамках показу Fashion Utopias: the International Fashion Showcase 2016.

МАША РЕВА

Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід - фото 1

Дизайнер запевняє, що останнім часом вирішила розширити своє поле діяльності і почала активно малювати і займатися сценографією.

"Я хотіла би організувати свій робочий процес таким чином, щоб політична та фінансова ситуація в Україні не гальмувала мою роботу. Я хочу зосередитися на тому, щоб розповісти свою історію, а не на розважанні клієнта", - каже Рева.

ЮЛІЯ ЄФІМЧУК

Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід - фото 2

Дизайнер надихається пост-панком та авангардними течіями 20 століття.

"Я намагаюся відшукати щось дійсно цікаве і дивне в українській спадщині. Я не зацікавлена в типових посиланнях на народне мистецтво, яким так широко захоплюються останнім часом", - запевняє Юлія.

МАРІЯ БЕРНАР

Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід - фото 3

Марія створила колекцію " Сім", присвячену семи смертельним гріхам людства. У новій колекції дизайнерка поєднала інтелектуальне сприйняття з містикою.

"Я не буду заперечувати, що на нову колекцію "Сім", яка присвячена гріхам, мене, на жаль, надихнула ситуація в Україні. Я впевнена, що ситуацію в Україні спричинили можновладці своєю жадібністю та лицемірством. Але в нас багато талановитих людей, які змінять все на краще", - каже Бернар.

ІВАН ФРОЛОВ

Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід - фото 4

Фролов зазначає, що перетин статей є своєчасним у сучасному фешн-мистецтві, але не в країні з низькою толерантністю. Тому треба бути сміливим, щоб стоврювати дещо креативне та нове.

"Для мене одяг - це не просто красивий шматок тканини, щоб прикрити наготу", пояснює Фролов. У своїй колекції дизайнер по-новому переосмислює відомі тексти українських пісень.

"Даючи нове значення слова, ви отримаєте уявлення про концепцію провокації'', - каже дизайнер. "Наприклад, слова "Покохала я до болю" сприймаються, як доказ сильного кохання, а я трактую цю фразу як брутальних коханців BDSM", - каже Іван.

ІРИНА ДЖУСЬ

Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід - фото 5

Запустіння та відмова на перший погляд не можуть здаватися ідеальним живильним середовищем для для творчого бачення, але лейблу Ірина Джусь вдалося поєднати ці поняття і зробити їх центром естетики нової колекції.

"Я народилася і виросла у Києві, місті з величезною радянською спадщиною. Тут багато старих та покинутих заводів, приміщень, пам'ятників. Коли я бачу завод або колишній церемоніальний палац, я відчуваю потужний дух минулої епохи, піднесеної і гнітючою одночасно. Багато з моїх художніх ідей випливають з цього суперечливого ​​існування", - пояснює Джусь.

"Як не дивно, але критична ситуація в нашій країні популяризує українську культуру по всьому світу", - стверджує дизайнер.

ЯНА ЧЕРВІНСЬКА

Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід - фото 6

Дизайнер надає перевагу фантазіям та мріям. 

"Я залишаюся мрійливою" - , говорить дизайнер. "Єдине місце, де я можу зустріти мою справжню сутність, є уві сні".

RCR KHOMENKO

Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід - фото 7

Головне для нашого бренду - це екологічний підхід. "Я відвідую антикварні магазини щотижня, старий одяг надихає мене більше, ніж ви можете собі уявити", - пояснює Хоменко. "Мій творчий процес займає весь мій час і є невіддільним від мого повсякденного життя".

Скрутна економічна ситуація в Україні дає можливість дизайнерці бути ще більш творчою у своїх задумах.

ЛАРА КВІНТ

Як українські молоді дизайнери підкорюють Захід - фото 8

Лара Квінт робить інтелектуальні одяг.

"Я люблю створювати технічно складні вироби з досить простих речей", - пояснює вона.

Незвичайні форми, кольори і матеріали становлять головні елементи марки Квінт.

"Я не залежу від тенденцій", - каже Лара Квінт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Україна