Відомі журналісти знялися у проекті до Дня української писемності

Відомі українські журналісти та редактори взяли участь у проекті до Дня української писемності та мови, сфотографувавшись у футболках з колекції "Твоя мова"

В акції взяли участь Севгіль Мусаєва-Боровик, головна редакторка "Української правди", Анастасія Рінгіс, журналістка"Української правди", Андрій Куликов, голова правління Громадського радіо, Юлія МакГаффі, медіаекспертка, Настя Станко, журналістка hromadske.tv, Вадим Карп’як, ведучий програми "Свобода слова" на ICTV, Олексій Тарасов, головний редактор Buro 24/7 та інші, повідомляє Depo.ua з посиланням на "УП".

Відомі журналісти знялися у проекті до Дня української писемності - фото 1

Відомі журналісти знялися у проекті до Дня української писемності - фото 2

До медійників приєдналися автор колекції, дизайнер Святослав Кобзенко, директорка Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД" Ольга Руднєва.

Свою футболку обрав і директор Інституту української літератури Національної академії наук Микола Жулинський. Колекцію випустив проект Fashion AID Фонду "АНТИСНІД".

Відомі журналісти знялися у проекті до Дня української писемності - фото 3

Відомі журналісти знялися у проекті до Дня української писемності - фото 4

П’ять футболок із зображенням літер та сполучень розкривають особливості української мови, позиціонуючи її як сучасну, модну, привабливу та сексуальну: "Є – вона чуттєва, твоя мова", "ЙО – вона модна, твоя мова", "Ї – вона унікальна, твоя мова", "ЬО – вона м’яка, твоя мова", "Ґ – вона вибухова, твоя мова".

Усі зібрані з продажів кошти будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

Нагадаємо, в Україні сьогодні відзначають День української писемності та мови

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів