ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні знімуть продовження легендарного мультсеріалу "Козаки"

Найбільший в Україні легальний відеосервіс Megogo вирішив зайнятися виробництвом власного контенту
Depo.Молодий укроп
4 листопада 2015 12:32
ФОТО: depo.ua
В Україні знімуть продовження легендарного мультсеріалу "Козаки"
В Україні знімуть продовження легендарного мультсеріалу "Козаки"

Першим його продуктом стане продовження легендарного мультсеріалу про пригоди козаків, повідомляє depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

Відеосервіс Megogo домовився зі студією «Укранімафільм» про спільне виробництво продовження мультиплікаційного серіалу «Козаки». Megogo має забезпечити фінансову підтримку проекту, а «Укранімафільм» займеться безпосередньо виробництвом.

Новий сезон мультсеріалу буде готовий до літа наступного року, як раз до фіналу чемпіонату Євро-2016. У сюжеті мультсеріалу також буде обіграна тема футболу. У кожній із серій козаки будуть грати у футбол в новій країні. Суму інвестицій у виробництво Megogo не розкриває. Але, за оцінками учасників ринку, хвилина української анімації може коштувати в середньому близько €1 тис.

Нагадаємо, що саме цей мультсеріал є найпопулярнішим серед українських мультфільмів. Мультфільми «Як козаки...» Володимира Дахна виходили з 1967 по 1995 рік. Вона розпочалася фільмом «Як козаки куліш варили» та завершилась «Як козаки у хокей грали». У серіалі вже була серія «Як козаки у футбол грали» (1970). Тоді героям довелося змагатися із лицарями, мушкетерами та меканцями острова.

Більше новин читайте на Depo.Життя.