В Україні стартує конкурс короткометражок про мир

В Україні проведуть масштабний конкурс фільмів про мир та нові шляхи розвитку країни

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Cultprostir.

Всеукраїнський конкурс короткометражних фільмів "Україна: шлях до миру" стартує в листопаді 2015 року. Загальний призовий фонд конкурсу становитиме 270 тисяч гривень.

Його ініціатором став меценат Ігор Янковський. Тематика короткометражок, які прийматимуться для участі в конкурсі, присвячена загальнолюдським цінностям, погляду в мирне майбутнє України і новим шляхам розвитку країни. Взяти участь у конкурсі зможуть українці віком від 16 до 30 років, які мають досвід у зйомці короткометражного кіно.

За словами Ігоря Янковського, він ініціював конкурс, щоб стимулювати молодих українських режисерів висловити свою громадянську позицію і проявити творчий потенціал. Партнерами конкурсу стануть молоді кінорежисери, серед яких переможець Національного конкурсу кінофестивалю "Молодість" Никон Романченко і учасники організації "Сучасне Українське Кіно".

"Щодо вимог до конкурсних робіт – приймаються короткометражні фільми в ігровому, документальному та анімаційному жанрах, зняті в період з 2014 року. Хронометраж фільмів не повинен перевищувати 30 хвилин. Ну, і головне – робота повинна розповідати про мирне життя українців, їхні великі та маленькі досягнення, історії, що надихають на успіх та особисті перемоги", - розповів режисер і голова оргкомітету конкурсу Никон Романченко.

Конкурс короткометражних фільмів триватиме до квітня 2016 року. Найкращі роботи будуть показані в кінотеатрах України і за кордоном.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів