В Угорщині пройдуть дні українського кіно

З 19 по 22 жовтня в Будапешті пройдуть Дні українського кіно. Про це повідомили в прес-службі МЗС України

Як повідомляється, із часу проголошення незалежності України та встановлення українсько-угорських дипломатичних відносин Дні українського кіно в Угорщині проводяться вперше.

Захід організований посольством України в Угорщині за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Національного центру Олександра Довженка, а також Угорського національного культурного фонду та Національного кінотеатру "Уранія".

Метою Днів українського кіно в Угорщині є познайомити угорську публіку з високоякісними продуктами сучасного українського кінематографа, а також з класикою вітчизняного авангарду.

Для участі у відкритті Днів українського кіно до Угорщини прибудуть Голова Державного агентства України з питань кіно П.Іллєнко, режисер фільму "Поводир" О.Санін та продюсер фільму "Жива ватра" Г.Кофман.

До програми заходу увійшли як сучасні художні фільми, "Поводир", "Брати. Остання сповідь" та "Плем'я", так і відреставровані німі фільми кінця 20-х — початку 30-х років 20 століття — "Земля" і "Два дні". Документальний жанр буде представлений фільмом "Жива ватра".

"Усі фільми дають можливість більше довідатися про історію українського народу, його багатовікові традиції, а також відчути українську душу — добру, пристрасну, оптимістичну", — сказано в повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Україна