В прокаті стартує перший український повнометражний мультик

Прем'єра мультфільму "Микита Кожум'яка" відбудеться 13 жовтня

Мультфільм "Микита Кожум'яка", прем'єра якого в Україні відбудеться 13 жовтня, присвячений пригодам сина популярного казкового героя Кирила Кожум'яки, повідомляє Depo.ua.

За сюжетом простий хлопчик Микита з головою занурюється у світ чарівництва і магії, щоб стати таким же сильним, як його легендарний батько. Мультфільм знятий за мотивами книги Антона Сіяники "Микита Кожум'яка". Окремо варто відзначити, що фільм створювався за підтримки Держкіно України та був представлений на Канському кінофестивалі 2016, де отримав контракти на прокат у 15 країнах світу.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко наголосив особливість і перспективність цього проекту: "Шлях фільму був довгим і непростим, адже контракт з державою було підписано ще в 2011 році. 

"Микита Кожум'яка" є переможцем першого конкурсного відбору Держкіно, це, так би мовити, перша ластівка. Дуже приємно, що фільм все-таки завершився, і я вважаю, завершився дуже вдало. Можна впевнено чекати прокатного успіху фільму, як в Україні, так і за кордоном ".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів