Українці створюють розумний нашийник для котів

Український стартап Moggie випустить розумний нашийник і мобільний додаток, які дозволять власникам стежити за здоров'ям своїх вихованців

Під свою розробку команда любителів котиків вже знайшла інвестиції у Швеції, пише  depo.ua з посиланням на ain.ua.

Нашийник збирає дані про активність тваринки у режимі 24/7 і передає цю інформацію власнику.

"Ми не просто говоримо, скільки кроків пройшов ваш кіт сьогодні, а за допомогою наших ветеринарів і алгоритму, який розуміє всі дії котів, переводимо ці дані в корисну інформацію і рекомендації", – пояснила СЕО стартапу Наталія Стоянович.

В основі нашийника – акселерометр. Нашийник буде зв'язуватися з додатком через Bluetooth, якщо поруч, і по Wi-Fi, якщо далеко. Таким чином власник зможе завжди отримувати свіжі дані.

Як пояснив співзасновник стартапу Антон Скиба, на ринку (переважно в Штатах) є кілька пристроїв для собак та загальні пристрої для домашніх тварин. Вони більше за розміром і вагою, до того ж алгоритм використовується один і той же як для сенбернара, так і для той-тер'єра, що може призводити до неточностей.

"Володарі котів часто скаржилися, що ці аксесуари незручні для їхніх улюбленців. Ми вирішили сфокусуватися саме на кішках", – розповів Антон, додавши, що команда не виключає, що в майбутньому випустить нашийник і для собак невеликого розміру.

Додаток буде доступний безкоштовно і може стане в нагоді власникам кішок навіть без ошийника, розповів співзасновник Moggie Юрій Ленц. У ньому будуть поради по догляду за твариною, корисна інформація та щось на зразок соціальної мережі кошатників з усього світу.

Однак персональним трекером воно зможе стати тільки в комплекті з хардверних частиною.

Зі своїм продуктом хлопцям вдалося потрапити в шведський акселератор The Springfield project, пройти інкубацію і залучити інвестиції в розмірі приблизно $70 тисяч з оцінкою $890 тисяч. Інвестиції пішли на розробку продукту. У планах - вихід на Kickstarter.

Частина команди працює з України, а частина – зі Швеції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook