Українці створили яйце зі штучним інтелектом, яке вчить готувати

Українські розробники створили цікавий гаджет для розумної кухні - Hello Egg

Це кухонний асистент на голосовому управлінні, який може надавати швидку кулінарну допомогу в режимі реального часу, передає Depo.ua із посиланням на ain.ua.

Пристрій виконаний у вигляді яйця з дисплеєм на маківці, на який транслюються покрокове відеокерівництво з приготування різних страв. А ще він вміє підтримувати бесіду завдяки вбудованому штучного інтелекту і чарівно блимає одним єдиним електронним оком.

Управляти пристроєм можна  за допомогою голосових команд. А якщо в процесі приготування ви занудьгуєте, з ним можна просто поговорити про життя. Причому спілкується HelloEgg досить емоційно.

HelloEgg може транслювати музику з Spotify і інших музичних сервісів, а також новини, прогноз погоди. В нього вбудовані всілякі таймери, які застрахують від пригорілої гречки і недосмаженого біфштекса.

Покликання HelloEgg - допомогти людям готувати здорову їжу, економити на ресторанах, допомагати вирішувати побутові проблеми і просто розважати, поки ви стирчите біля плити.

"Ми провели дослідження і з'ясували, що 400 годин на рік людина проводить на кухні, а це три роки життя. Ми зрозуміли, що сучасний кулінарний асистент не повинен обмежуватися тільки голосовим супроводом  - в ньому також має бути відео і людська допомога в реальному часі, а також багато іншого", - пояснив Дмитро Шемет, СЕО компанії RND64, яка створює продукт.

RND64 позиціонує себе як компанія з українським корінням, зареєстрована вона у США, але центр розробки знаходиться в Києві.

Розробники RND64 брали участь у створенні понад 44 продуктів, серед яких українські Petcube Camera, PocketBook та LaMetric.

Що стосується HelloEgg, поки можна оформити тільки попереднє замовлення на гаджет, а перші поставки планують почати в лютому 2017 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook