Українці, що працюють у Google і Microsoft, допомагають студентам знайти роботу

Українці, які працюють у Google, Microsoft, Facebook і Twitter, допомагають українським студентам пройти стажування у цих компаніях
Depo.Молодий укроп
11 листопада 2016 11:11
ФОТО: depo.ua

Взяти участь у проекті можуть студенти очної форми навчання українських університетів, які знають англійську на рівні, не менше B2, повідомляє Depo.ua з посиланням на "УП".

"Ми працюємо з кандидатами над їхніми резюме та проектами. В результаті найкращих кандидатів ми зможемо порекомендувати на позиції, які їх цікавлять, через внутрішні системи компаній", – розповідають засновники проекту UAInternships.

Для цього потрібно заповнити аплікаційну форму, щоб організатори переконалися, що кандидат задовольняє усі вимоги позиції щодо навиків, освіти, і отримання візи.

Раніше також повідомлялося, що випускники іноземних вишів безкоштовно відправляють на навчання до найкращих світових шкіл та коледжів учнів 9-11 класів українських шкіл.

Перевагу надають дітям з маленьких міст та сіл, які хочуть навчатися і докладають для досягнення своїх цілей максимум зусиль.

Допомогою з пошуком стипендій для навчання українських школярів займається благодійний Фонд Ukraine Global Scholars. Його заснували троє українців, які самі стали випускниками провідних навчальних закладів світу, хоча походять з незаможних родин.

Зараз у команді Ukraine Global Scholars 12 осіб.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo

Мітки: Google, освіта