ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українці позмагаються за міжнародну премію "Peace and Sport"

Український проект "Run fo Peace" увійшов у трійку фіналістів на міжнародну щорічну премію "Peace and Sport" в номінації "Event of the year"
Depo.Молодий укроп
25 жовтня 2015 10:12
ФОТО: depo.ua
Українці позмагаються за міжнародну премію "Peace and Sport"
Українці позмагаються за міжнародну премію "Peace and Sport"

Цю премію присуджує міжнародна організація "L’Organisation pour la Paix par le Sport" (Реасе and Sport, Монако), повідомляє depo.ua з посиланням на Українську правду.Життя.

Це одна з найпрестижніших нагород в царині миру та спорту. Премія заснована в 2007 році і вручається в 9 різних номінаціях під патронатом Принца Монако Альберта ІІ.

Переможців по номінаціях визначають 80 знаменитих та титулованих видатних спортсменів.

Run for Peace (Забіг Миру) – це глобальна ініціатива, спрямована на демонстрацію єдності народів Європи у прагненні до мирного життя. Головним засобом проекту, як символ миру, учасники обрали спорт та зокрема біг, що об’єднує мільйони людей, незалежно від їх соціального статусу, політичних, культурних, етнічних, гендерних ознак.

21 березня 2015, у річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, команда вирушила у бігову подорож Європою. 49 днів, понад 8500 км, 14 європейських країн. Один за одним члени команди долали неймовірні відстані, незважаючи на час доби, погодні умови та інші перешкоди. Команда "Забігу Миру" повернулася в Україну 8 травня 2015 року.

Українці позмагаються за міжнародну премію "Peace and Sport" - фото 1

Більше новин читайте на Depo.Життя.