Український стартап з розсилки e-mail залучив $400 тисяч інвестицій

Сервіс автоматичної розсилки персональних листів Replyapp.io українця Олега Белозора привабив ІК Digital Future

У компанії Digital Future пояснили, що вони настільки повірили в цей стартап, що запропонували взяти більше грошей, ніж команда спочатку запитувала, пише depo.ua з посиланням на Новое время.

«Хлопці хотіли $200-250 тис, а ми зійшлися на $ 400 тис. Їм потрібно рости швидше, адже конкуренція в Америці зараз посилюється, і потрібно встигнути заскочити на потяг», – розповів виданню СЕО ІК Digital Future Олексій Вітченко.

Компанія дала проекту $ 350 тис., інші – $50 тис. виділив фонд WannaBiz. Інвестори одразу помітили проект, бо вважають його цінним сервісом.

«Ми швидко оцінили сервіс, тому що приміряли його на себе, на наші портфельні компанії The App Solutions (розробка мобільних додатків.) І Digital Bee (агентство цифрового маркетингу). Переконалися, що він працює, і що в своїй вузькій ніші вирішує проблему краще аналогів. Цей інструмент дає можливість автоматизувати роботу продавців», – пояснив Вітченко.

Replyapp.io – це система, яка автоматизує розсилку персональних електронних листів. Користувач може налаштувати розсилку «холодних» листів для малознайомих людей, а також «теплих», якщо контакт з клієнтом встановлений.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів