ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Український стартап з бронювання столиків залучив $3,35 млн інвестицій

Стартап Allset, заснований українцями Стасом Матвієнко та Ганною Поліщук, підняв черговий раунд інвестицій
Depo.Молодий укроп
21 вересня 2016 14:14
ФОТО: depo.ua
Український стартап з бронювання столиків залучив $3,35 млн інвестицій
Український стартап з бронювання столиків залучив $3,35 млн інвестицій

Metamorphic Ventures і легендарний фонд Andreessen Horowitz інвестували в компанію $ 2,35 млн, повідомляє depo.ua із посиланням на ain.ua.

Як пише The Wall Street Journal, у раунді брали участь попередні інвестори Олександр Черняк та Андрій Довженко (SMRK), а також FJ Labs. Раніше Andreessen Horowitz взяв участь в preseed-раунді на $ 1 млн, про який оголосили сьогодні. Таким чином, стартап сумарно залучив $ 3,35 млн.

Як повідомив Стас Матвієнко на своїй сторінці в Facebook, представником Metamorphic Ventures виступав Марк Майкл, а від Andreessen Horowitz був Джефф Джоржано, колишній CEO of OpenTable. Джордано увійшов до наглядової ради Allset, між тим як Черняк і Довженко зайняли місця в раді директорів.

Новий раунд інвестицій команда має намір витратити на вдосконалення і запуск програми в нових містах, а саме в Чикаго і Лос-Анджелесі. На сьогодні Allset працює в Сан-Франциско, Пало-Альто і на Манхеттені. Також стартап має намір посилити команду маркетологами, розробниками і аналітиками.

Додаток Allset Матвієнко і Поліщук запустили у вересні 2015 року. Він дозволяє одночасно бронювати столик і робити передзамовлення їжі, і розраховане на зайнятих людей, які не хочуть обідати в офісі, а ходять в кафе і ресторани. Для користувачів Allset безкоштовний, однак з ресторанів стягується 10% вартості замовлення.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo