Український школяр створив серію роботів

15-річний українець Марк Дробнич розробив платформу для роботів під назвою ELFi robots і хоче зробити їх створення доступним кожному

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Inspired.

Для цього хлопець запустив кампанію на Kickstarter: щоб досягнути поставленої цілі, йому потрібно зібрати 33 тисячі фунтів. Зараз він презентує свою ідею у фіналі World Robot Olympiad в столиці Катару.

Влітку 2014 року Марк потрапив до фіналу Google Science Fair, престижного наукового конкурсу для молоді. Його проект, який називався “Шкільний презентаційний мікроскоп з дистанційним управлінням”, увійшов до числа 15-ти фіналістів, яких було відібрано журі Google в ході конкурсу.

Марк навчається в хіміко-біологічному класі Ужгородської гімназії і з самого дитинства проявляє інтерес до конструкторських рішень та науки.

Мікроскоп для Google Science Fair хлопець зібрав самостійно, використовуючи запчастини конструктора LEGO. Така ж концепція лежить в основі ELFi Robotics: люди отримають набір інструментів та програмного забезпечення, за допомогою якого зможуть самостійно зібрати робота-іграшку. Роботи, створені на базі ELFi Robotics, можуть комунікувати з людьми англійською мовою – підтримка інших мов, за словами Марка, очікується незабаром.

Проект школяра включає також запуск RoboMarket, де користувачі зможуть докуповувати необхідні деталі та додатки, щоб створювати власних роботів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів