ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Український школяр створив серію роботів

15-річний українець Марк Дробнич розробив платформу для роботів під назвою ELFi robots і хоче зробити їх створення доступним кожному
Depo.Молодий укроп
6 листопада 2015 10:56
ФОТО: depo.ua
Український школяр створив серію роботів
Український школяр створив серію роботів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Inspired.

Для цього хлопець запустив кампанію на Kickstarter: щоб досягнути поставленої цілі, йому потрібно зібрати 33 тисячі фунтів. Зараз він презентує свою ідею у фіналі World Robot Olympiad в столиці Катару.

Влітку 2014 року Марк потрапив до фіналу Google Science Fair, престижного наукового конкурсу для молоді. Його проект, який називався “Шкільний презентаційний мікроскоп з дистанційним управлінням”, увійшов до числа 15-ти фіналістів, яких було відібрано журі Google в ході конкурсу.

Марк навчається в хіміко-біологічному класі Ужгородської гімназії і з самого дитинства проявляє інтерес до конструкторських рішень та науки.

Мікроскоп для Google Science Fair хлопець зібрав самостійно, використовуючи запчастини конструктора LEGO. Така ж концепція лежить в основі ELFi Robotics: люди отримають набір інструментів та програмного забезпечення, за допомогою якого зможуть самостійно зібрати робота-іграшку. Роботи, створені на базі ELFi Robotics, можуть комунікувати з людьми англійською мовою – підтримка інших мов, за словами Марка, очікується незабаром.

Проект школяра включає також запуск RoboMarket, де користувачі зможуть докуповувати необхідні деталі та додатки, щоб створювати власних роботів.

Більше новин читайте на Depo.Життя.