ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Український сервіс пошуку репетиторів Рreply виходить на ринок Бразилії

Сервіс Preply за лічені секунди допомагає знайти репетитора онлайн або за допомогою геопошуку
Depo.Молодий укроп
27 січня 2016 11:26
ФОТО: depo.ua

Наразі в базі онлайн-сервісу для пошуку локальних і онлайн-репетиторів вже зареєстровано 300 викладачів з Бразилії, пише depo.ua з посиланням на AIN.

Для цього в компанії зробили локалізацію на португальську мову, реалізували прийом платежів в реалах і найняли бразильську студентку Люсію в київський офіс.

Вона займатиметься підтримкою репетиторів португальської мови та проведенням досліджень на рідному для неї ринку.

У компанії зауважили, що вже отримали перші платежі з Бразилії.

Співзасновник стартапу Рreply Кирило Біга сподівається швидко наростити базу завдяки "поміркованому рівню конкуренції на місцевому ринку".

У Preply пояснили інтерес до Бразилії рівнем рівнем і темпами розвитку її економіки.
За обсягами ВВП на континенті ця країна поступається лише США, займаючи дев'ятий рядок у Топ-10 найбільших економік світу.

Крім того, Бразилія є п'ятою країною в світі за чисельністю населення, за даними Світового банку, в 2014 році вона становила 206,1 млн чоловік.

"В одному тільки Сан-Паулу проживає 11 млн осіб - більше, ніж у всьому Уругваї, наприклад. Ми ж якраз орієнтуємося, в першу чергу, на великі агломерації", - підкреслив Біга.

"У нас амбітні плани: протягом року увійти до трійки лідерів в нашій ніші на ринку Бразилії. Для порівняння, частка ринку Польщі за рік у структурі доходів Preply склала 5%. Населення цієї країни приблизно можна порівняти з Україною, тоді як в Бразилії проживає в 5-6 разів більше наших потенційних клієнтів", - заявив Біга.

Український сервіс пошуку репетиторів Рreply виходить на ринок Бразилії - фото 1

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo