ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Український проект буде представлено на події, яку проводить NASA

Український проект Mars Hopper, котрий пропонує новий спосіб пересуватись поверхнею Марсу, пройшов до півфіналу світового хакатону NASA SpaceApps Challenge
Depo.Молодий укроп
11 травня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua

Нині триває голосування за перелік п'яти найкращих команд із 25-ти напівфіналістів, повідомляє depo.ua з посиланням на Platfor.ma.

Голосування відбувається у категорії "Вибір людей", лідерами є українці та македонці, які і борються за перемогу.

Проголосувати за проект українських розробників можна тут. Голосування буде відкритим лише чотири дні.

Український проект буде представлено на події, яку проводить NASA - фото 1

Для моделювання літака українські розробники використали принцип пересування коників-стрибунців. Замість палива команда запропонувала використовувати замерзлий СО2 з полярних шапок Марсу.

Як розповіли розробники, за допомогою реактивних прискорювачів літальний апарат піднімається над поверхнею. Потім розкриваються крила, завдяки чому він може пролетіти довше. При посадці Mars Hopper одночасно збирає сухий лід, який дозволить зробити наступні стрибки.

За оцінками розробників, для подібної системи на Марсі потрібні незначні обсяги палива. При цьому технології, необхідні для його створення, вже існують і успішно використовуються в космонавтиці.

Над розробкою працювали інженер Павло Правдюков, дизайнер, підприємець та інженер-механік Олександр Буткалюк, генератор ідей і студентка ліцею Софія Буткалюк, хімік та автор 3D-моделі і комп'ютерної симуляції Микола Денисенко, студент КПІ та автор фізичних розрахунків В'ячеслав Осауленко, програміст Ілля Рубінський, інженер обладнання Андрій Музиченко. 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo