Український конструктор механічних іграшок вийде на Kickstarter

Український проект UGEARS, який випускає реалістичні модульні механічні моделі з дерева для складання різноманітних моделей і предметів, готується вийти на Kickstarter

Моделі допомагають зрозуміти принципи механічної самозборки моделей та відчути себе творцем, повідомляє depo.ua з посиланням на Vidia.

Пакет має всі необхідні деталі для створення моделі: кілька фанерних дощечок високої якості, ретельно вирізьблені деталі, докладну покрокову інструкцію та додаткові елементи. Всі деталі мають гарну якість, адже створюються за допомогою лазеру.

Моделі збираються без клею. В результаті виходить рухома оригінальна модель. "Ви можете збирати їх у себе вдома, прямо на столі. Все що потрібно - ваші власні руки, терпіння та монтажні інструкції", - йдеться на сайті Kickstarter.

Кожна модель має спеціальну ідею та сенс. "Існує щось вічне і захоплююче у зубчастому обертанні механізму. Таймер рахує час. Паровоз - це механічне втілення сили та руху. Ми намагаємося зробити не лише конструктор, але й твір мистецтва, аби відкрити прекрасний світ руху", - розповідають про роботи засновники.

Kickstarter — сайт фінансування творчих проектів за схемою краудфандингу. Kickstarter фінансує різноманітні проекти, у 13-ти категоріях: мистецтво, комікс, танець, дизайн, мода, фільми і відео, їжа, відеоігри, музика, фотографія, видавництво, технологія, театр. За 3 роки існування більш ніж 1 800 000 людей своїми пожертвами повністю успішно профінансували понад 20 тис. проектів, зібравши більше 200 млн. доларів США.

Український конструктор механічних іграшок вийде на Kickstarter - фото 1

Український конструктор механічних іграшок вийде на Kickstarter - фото 2

Український конструктор механічних іграшок вийде на Kickstarter - фото 3

Український конструктор механічних іграшок вийде на Kickstarter - фото 4

Український конструктор механічних іграшок вийде на Kickstarter - фото 5

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Україна