Український фільм потрапив до шорт-листа Каннського кінофестивалю

Український короткометражний фільм "Вибір" (THECHOICE) режисера Влада Климчука потрапив в шорт-лист 69-го Каннського кінофестивалю

За словами творця картини, тільки цього він і прагнув, повідомляє depo.ua з посиланням на Дусю.

"Коли я вирішив зняти короткий метр, мета була одна - потрапити на Каннський фестиваль, - зізнається Климчук. - Вся знімальна група разом з акторами, які живуть в сусідніх країнах, доклали максимум зусиль і таланту, щоб ця мрія здійснилася ».
Взагалі на фестивалі є дві програми, в які може потрапити короткометражний фільм, - Official Short Film Competition і The Short Film Corner. Український режисер подав заявки в обидві. З першої програми формується шорт-лист з дев'яти фільмів, які борються за "Золоту пальмову гілку". Ці щасливчики поки не оголошені, але фільм "Вибір" вже потрапив у другий список.

"Те, що наш фільм прийняли в Short Corner показує, що ми все робимо правильно, - каже режисер. - Адже якщо твій короткий метр будуть показувати в Каннах в рамках Short Corner європейським продюсерам, та й не тільки, значить, це гідний продукт. Український кінематограф розвивається, і дуже приємно усвідомлювати, що наші фільми (як повнометражні, так і короткі метри) цікаві за кордоном. Це великий успіх для молодих режисерів та їх команд". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів