ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українські лікарі зупинили серце бійця з осколком міни, щоб врятувати йому життя

Лікарі Інституту імені М. М. Амосова витягли уламок міни із серця військового під час надскладної операції
Depo.Молодий укроп
16 вересня 2016 13:19
ФОТО: depo.ua
Українські лікарі зупинили серце бійця з осколком міни, щоб врятувати йому життя
Українські лікарі зупинили серце бійця з осколком міни, щоб врятувати йому життя

Командир взводу 30 бригади Євген Волок отримав складне поранення біля Старогнатівки 15 серпня. Уламки міни прошили мозок бійця, його легені та серце. Фахівці не обіцяли багато, але нейрохірургічне втручання пройшло успішно, повідомляє depo.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку Інституту імені М.М. Амосова.

Українські лікарі зупинили серце бійця з осколком міни, щоб врятувати йому життя - фото 1

Після багатоетапного хірургічного лікування в Дніпропетровській обласній лікарні з вилучення уламків міни з тіла та голови потрібно було зробити негайну операцію з видалення уламку з серця бійця.

Проведення такого складного втручання після нейрохірургічної операції було можливим лише у цьому закладі. 8 вересня консиліум фахівців обласної лікарні за участю директора інституту Василя Лазоришинця вирішив видалити уламок.

Його розташування на стінці шлуночка щомиті могло загрожувати життю командира.

Повідомляється, що 23-річного Євгена доставили авіаційним бортом до Інституту імені М.М. Амосова 12 вересня. 13 вересня йому провели невідкладну операцію з зупинкою серця та використанням штучного кровообігу.

15 вересня через 2 дні після складної операції на зупиненому серці, Євгена переведено з відділення реанімації до палати.

Багатоетапне хірургічне лікування з видалення уламків міни з різних частин тіла тривало протягом місяця, попереду чоловіка ще чекає реабілітація, проте життю Євгена вже нічого не загрожує.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo