ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українська IT-компанія отримала премію Stevie Awards за швидкий розвиток

Українська компанія Clickky була відзначеною у Європі
Depo.Молодий укроп
16 серпня 2016 13:33
ФОТО: depo.ua

У п'ятницю журі премії Stevie Awards визнали українську компанію Clickky, яка робить автоматизовану платформу з просування мобільних додатків, самою швидкорозвиненою компанією в Європі, повідомляє depo.ua з посиланням на ain.ua.

Компанія отримала перше місце в категорії Company / Organization в номінації Fastest-Growing Company of the Year - in Europe (повний список переможців опублікований на сайті премії). У цій номінації оцінювалося зростання виручки, прибутку, збільшення кількості співробітників, розвиток компанії та її продуктів. За даними самої компанії, за 2015-2016 роки виручка Clickky зросла на 25%, прибуток збільшився на 86%. Компанія відкрила два нових офіси, а кількість співробітників досягла 90 осіб.

Stevie Awards - ряд премій, які відзначають досягнення бізнесу, ці премії засновані в 2002 році бізнесменом Майклом Галлахером, щоб "відновити довіру суспільства та інвесторів" до бізнесу після скандалу з банкрутством американської енергетичної компанії Enron в жовтні 2001 року. В рамках нагороди переможці визначаються голосуванням журі за номінаціями, що розкриває різні аспекти розвитку бізнесу. Вибираються золото, срібло і бронза для кожної номінації.

У цьому році на премію було подано понад 3800 заявок з більш ніж 60 країн. Найбільше золотих нагород Gold Stevie Award зібрало рекламне агентство з Південної Кореї HS Ad.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo