Українська альпіністка планує "патріотичну експедицію" на Еверест

Українська альпіністка Тетяна Яловчак, яка здійснила понад 50 сходжень на різні вершини світу, збирається підкорити Джомолунгму
Depo.Молодий укроп
19 лютого 2016 10:26
ФОТО: depo.ua

У складі жіночої альпіністської команди будуть африканка, вірменка, болгарка, які вже остаточно підтвердили свою участь та оплатили всі необхідні витрати. Планується сформувати команду з 7 жінок із різних країн світу, інформує depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

За словами Яловчак, експедиція запланована як патріотична — альпіністка вже підготувала вишиваний рушник, який збирається розгорнути на вершині.

"Ми плануємо підкорити майже 9-тисячну висоту. Українки ще поки не доходили до такої висоти. Складність полягає в тому, що якщо раптом буде погана погода, то ніхто за нами не підніметься. Вертоліт піднімається лише до 7 тисяч. Я повністю розумію, куди я йду", – каже альпіністка.

Стартувати експедиція повинна 12 квітня, сходження триватиме близько двох місяців.

Джомолунгма, відома також за англійською назвою Еверест чи непальською Саґарматха, – найвища вершина земної кулі, розташована в Гімалаях, її висота становить понад 8848 метрів над рівнем моря.

Українська альпіністка планує "патріотичну експедицію" на Еверест - фото 1

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo