Українка стала фотографом Кардашіан

Фотограф Саша Самсонова стала улюбленим фотографом молодших сестер американської телезірки Кім Кардашіан

Український фотограф 25-річна Саша Самсонова отримала грин-карту всього через півтора року після переїзду в США. За словами дівчини, чималу роль відіграла її співпраця із сімейством Кім Кардашян, повідомляє depo.ua з посиланням на Life.

Українка стала фотографом Кардашіан - фото 1

Видання, яке отримало офіційний коментар від дівчини, зазначає, що Самсонова встигла стати улюбленим фотографом молодших сестер Кім - Кайлі і Кендалл. Причому серед її клієнтів також чимало й інших знаменитостей.

Українка стала фотографом Кардашіан - фото 2

Фото Кендалл Дженнер авторства Самсонової

Кар'єра дівчини розпочалася зі зйомок кліпу американського виконавця Джона Ледженда All of me. Після цього інформація про талановитого фотографа з України швидко поширилася в зірковому суспільстві.

З сімейства Кардашянів саме Кайлі першою звернула увагу на українку. Після успішної співпраці нею також зацікавилася і старша сестра Кайлі - модель Кендалл Дженнер.

"Ми з Кайлі вже провели разом дев'ять фотосесій. Жодного разу за цей час я не зіткнулася з капризами або зарозумілістю. Я роблю свою роботу швидко, клієнтам такого рівня це важливо", - зазначила дівчина.

Український дизайнер вишиванок вийшла на ринок США

Саша Самсонова також зазначила, що в найближчий час вона отримає офіційне підтвердження наявності посвідки на проживання в США. Вона впевнена, що співпраця із зірковим сімейством відіграла в цьому не останню роль.

"Я отримала її не по лотереї або завдяки заміжжю. Я по десяти потрібних пунктах довела, що домагаюся успіхів на роботі в Америці. Співпраця з такою впливовою родиною теж відіграла свою роль. Звичайно, це допомогло мені так швидко отримати грин-карту", - зазначила фотограф.

Раніше повідомлялося про те, що Кайлі Дженнер знялася у пікантній фотосесії. Автором фотосету стала українка Саша Самсонова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів