ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українка представить художній проект у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку

З 10 по 21 жовтня у штаб-квартирі ООН у Нью Йорку буде проходити виставка української художниці Ольги Босак "Живи вільно!"
Depo.Молодий укроп
6 жовтня 2016 14:58
ФОТО: depo.ua

Ідея проекту полягає у формуванні іміджу нової України у колах дипломатів ООН, а також серед відвідувачів будівлі Генеральної Асамблеї ООН, передає Depo.ua із посиланням на прес-службу мисткині. 

Ольга Босак є співавтором двох книжок про реформу публічного управління в Україні, заснувала та очолює клуб "Молода демократія", що об’єднує молодих українців, котрі здобули освіту на Заході; співзасновниця волонтерського фонду "Вільна Україна", який було створено у відповідь на окупацію Росією Криму і Донбасу.

Ольга Босак вже представляла свої попередні роботи в Австрії та Італії. У Мілані її роботи були відібрані для участі у проекті "Жіноча сутність", який представляє сучасних жінок художників з усього світу.

Уперше Ольга Босак представила свою художню колекцію робіт "Живи вільно" в Києві, у січні 2016 року. Цей проект був реалізований у співпраці з Посольствами Німеччини, Угорщини та Австрії в Україні.

Українка представить художній проект у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку - фото 1

За словами художниці, на створення колекції творів мистецтва її надихнув дух української Революції Гідності та ідея боротьби України протягом останніх трьох років, яка сприяє змиванню радянського минулого та поверненню українців до своїх справжніх європейських коренів.

Ольга вирішила назвати цю художню виставку "Живи вільно!", щоб відобразити мрії своєї країни. 

Проект публічної дипломатії "Живи вільно" буде представлено в Торонто та Оттаві в кінці жовтня – на початку листопада. В рамках цього проекту Ольга Босак буде також виступати на різних заходах в США і Канаді. Окрім цього, Ольга матиме публічний виступ про поточні події в Україні у будинку Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo