Україна на 17 сходинок піднялася в глобальному рейтингу аутсорса

За рік Україна піднялася з 41 на 24 місце у рейтингу Global Services Location Index, який складає консалтингова компанія AT Kearney

Укладачі рейтингу окремо наголосили прогрес країни в презентації дослідження. Попередня версія рейтингу публікувалася восени 2014 року. У цьому дослідженні країни світу ранжуються за оцінками в трьох категоріях: фінансова привабливість, навички фахівців і доступність робочої сили і бізнес-середовище, повідомляє depo.ua з посиланням на ain.ua.

Мета цього дослідження: в першу чергу, допомогти глобальним компаніям приймати рішення про локалізацію свого бізнесу, зокрема - аутсорсингу IT і бізнес-процесів. Рейтинг GSLI цього року показує підсилення ролі технологічного прогресу в тому, як працює аутсорсинг. У A.T. Kearney відзначають, що завдяки технологіям змінюється саме визначення аутсорсу. Тепер, щоб вивчати аутсорс, потрібно розуміти, що це - вже не просто питання про те, «де розташована робоча сила», але зміна самого поняття: «як саме або ким саме виконується робота». Адже багато процесів автоматизуються.

Автори дослідження впевнені, що автоматизація (Robotic Process Automation) буде завойовувати сервісну економіку протягом наступних десяти років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Україна