ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Україна на 17 сходинок піднялася в глобальному рейтингу аутсорса

За рік Україна піднялася з 41 на 24 місце у рейтингу Global Services Location Index, який складає консалтингова компанія AT Kearney
Depo.Молодий укроп
13 січня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua

Укладачі рейтингу окремо наголосили прогрес країни в презентації дослідження. Попередня версія рейтингу публікувалася восени 2014 року. У цьому дослідженні країни світу ранжуються за оцінками в трьох категоріях: фінансова привабливість, навички фахівців і доступність робочої сили і бізнес-середовище, повідомляє depo.ua з посиланням на ain.ua.

Мета цього дослідження: в першу чергу, допомогти глобальним компаніям приймати рішення про локалізацію свого бізнесу, зокрема - аутсорсингу IT і бізнес-процесів. Рейтинг GSLI цього року показує підсилення ролі технологічного прогресу в тому, як працює аутсорсинг. У A.T. Kearney відзначають, що завдяки технологіям змінюється саме визначення аутсорсу. Тепер, щоб вивчати аутсорс, потрібно розуміти, що це - вже не просто питання про те, «де розташована робоча сила», але зміна самого поняття: «як саме або ким саме виконується робота». Адже багато процесів автоматизуються.

Автори дослідження впевнені, що автоматизація (Robotic Process Automation) буде завойовувати сервісну економіку протягом наступних десяти років.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo