У Стокгольмі вдруге відбудеться фестиваль українського кіно

Фестиваль проходитиме в одному з головних кінотеатрів Стокгольму Saga Bio

Кіномани зі Швеції та інших скандинавських країн матимуть можливість побачити новітнє українське кіно та дізнатися більше про актуальні проблеми пересічного українця, передає Depo.ua.

Протягом чотирьох днів глядачам будуть представлені сучасні українські фільми, які дозволять більше дізнатися про те, що наразі є важливим для українського суспільства, якими темами надихаються українські режисери.

Такий фестиваль проходить в столиці Швеції вже вдруге. В минулому році фестиваль залучив багато зацікавлених глядачів.

 Першою шведи переглянуть фільм - переможець Одеського Міжнародного кінофетивалю, "Гніздо горлиці" (2016), він відкриє фестиваль. Представляти фільм будуть режисер Тарас Ткаченко та виконавиця головної ролі, Рима Зюбіна.

 Наступним фільмом у програмі фестивалю буде "Пісня Пісней" Єви Найман.

Програма також включає в себе дитячий мюзікл "Трубач", Анатолія Матешко. Завершить фестиваль глядацький фільм "Незламна".

 Проведення показів українських фільмів за кордоном – це можливість у час, коли Україна стала відома крізь призму політичних подій, закріпити за нею статус культурної держави, заявити про себе, як про націю з талановитими кінематографістами.

Фестиваль є некомерційною ініціативою Українського інституту в Швеції за сприяння Посольста України у Королівстві Швеція та муніципалітету Стокгольму та української компанії 435 ФІЛМС. Захід є щорічним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів