ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У США досліджують активність українців у соцмережах під час Майдану

Дослідники з Університету Сан-Дієго (США) проводять ґрунтовне опитування, щоб вивчити активність українців у соціальних мережах під час і після подій Євромайдану
Depo.Молодий укроп
5 лютого 2016 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на VIDIA.

Опитування має на меті дослідити онлайн-активність українців, що проживають за кордоном, під час подій Революції Гідності. А також – як вона змінилась у постмайданний період.

Одна із дослідниць Світлана Красинська у коментарі VIDIA зазначила, що важливо, аби якомога більше людей взяли участь в дослідженні – тоді його результати були ґрунтовнішими.

У сфері наукових інтересів Світлани Красинської – громадянське суспільство України, а особливо його неформальні організації та ініціативи, неприбуткові організації у Східній Європі, зокрема й Україні. На її рахунку – чималий список публікацій на цю тематику.

Дослідниця каже, що університет постійно підтримує усі суспільні і наукові починання, які пов’язані з українською тематикою.

За підсумками дослідження будуть підготовані наукові статті. Результати будуть представлені на різноманітних наукових платформах.

Пройти опитування українською можна тут.

Пройти опитування англійською можна тут.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo