У Києві з'явилася ще одна абстрактна робота від Wius

Учасник фестивалю Mural Social Club Wius (Рома Віас) подарував столиці України ще одну абстрактну роботу за адресою Героїв Сталінграду, 22

Новый-арт об’єкт займає відразу три невеликі стіни.

"Моя робота не має конкретної назви або фігуративного образу. Це – абстрактна композиція, у якій я намагався показати різноманітність гри кольору та форми. Моя мета – "запалити" стіну, оживити її за допомогою нехитрих форм та фарб. Я хотів показати, що у нашому часом сірому житті є багато кольорів та тонів. Єдине, що необхідно – не зациклюватися на поганому та звертати увагу на цікаві та яскраві деталі", –  зазначив автор.

У Києві з'явилася ще одна абстрактна робота від Wius - фото 1

Wius народився в 1991 році у місті Нова Каховка на півдні України. Свій творчий шлях розпочав у середині 2009 року, коли захопився графіті, надихнувшись журнальними картинками та фотографіями настінних розписів в Інтернеті. Брав участь у різних фестивалях та джемах в Україні і Росії (Нова Каховка, Херсон, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Ялта, Донецьк, Київ, Санкт-Петербург). З недавніх пір захопився абстракцією та створенням малюнків на полотнах.

Нагадаємо, фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club 2016 з 12 травня до вересня проходить в Україні. В рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створюють 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

У Києві з'явилася ще одна абстрактна робота від Wius - фото 2

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation та його засновник Дмитро Палієнко, куратори проекту – Юлія Островська та Олег Соснов.

Серед зірок світового стріт-арту, які приймають участь у проекті: Li-Hill, Rodrigo Branco, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Marat Morik, Millo, Agostino Iacurci, Elian, Evoca1 та багато інших. Серед українських стріт-артистів – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Олександр Гребенюк, Рома Віус, Саша Корбан.

Проект реалізується за сприяння районних та міських адміністрацій та волонтерських організацій Києва, Чернігова, Одеси.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів