ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Триває збір коштів на завершення фільму про Олега Сенцова

Триває збір коштів на завершення виробництва документального фільму Аскольда Курова «Процес» про політичне судилище над українським кінорежисером Олегом Сенцовим
Depo.Молодий укроп
25 грудня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua

Режисера російська влада ув’язнила на 20 років за сфальшованими звинуваченнями у тероризмі.

Автори, що від липня 2014 року працювали над фільмом в Росії та Україні, відзнявши 200 годин матеріалу, збирають кошти на монтажний та постмонтажний період фільму. Кошти необхідні для запрошення професійних режисерів монтажу, спеціалістів з обробки звуку та зображення та на технічне забезпечення команди, повідомляє сайт Національної спілки кінематографістів України.

Демонстрування завершеного фільму планується організувати на численних міжнародних кінофестивалях, де вже проходили акції на підтримку Олега Сенцова. У випадку успішної дистрибуції частина зібраних коштів буде передана сім’ям ув’язнених у сфальшованій справі Олега Сенцова, Геннадія Афанасьєва та Олександра Кольченка.

Робочі матеріали проекту вже було презентовано на міжнародних кінофестивалях і громадських акціях. Зокрема, така презентація відбулася в рамках 45-го Київського МКФ «Молодість», де майбутню документальну стрічку Аскольда Курова та Андрія Литвиненка (він опікується зйомками в Україні) анонсували під назвою «З.О.С.» (її можна було розшифрувати як «Звільнити Олега Сенцова» або ж «Заключенный Олег Сенцов»).

Автори планують зібрати 35 тис. гривень. Станом на 24 грудня 2015 року зібрано понад 80% бажаної суми – 29,5 тис. гривень.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo