ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Трейлер фільму, що покаже відмінність між Київською Руссю та Московією

На екрани в США, Канаді та Україні вийде документальний фільм, який розповість про відмінності між Київською Руссю та Московією
Depo.Молодий укроп
10 листопада 2015 13:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ZN.UA.

Кіностудія "Съемочный цех Артура Якубова" випустила трейлер документально-ігрового фільму "Справжня Русь". Фільм розповість про походження Московського князівства, роблячи особливий акцент на відмінність між Київською Руссю та Московією.

Герої фільму – відомі українські діячі культури, історики та письменники. За словами режисера картини Артура Якубова, фільм підкреслить індивідуальність української культури, спростує міф про те, що українська мова є діалектом російської. Все це буде знаходити відгук у сучасних подіях, які відбуваються у відносинах України і Росії.

"Показавши минуле, яким воно було насправді, ми побачимо пояснення теперішніх агресивних дій Російської Федерації", - підкреслив Якубов.

Героями документальної частини картини стали Левко Лук'яненко, Анатолій Криволап, В'ячеслав Корнієнко, Любомир Гузар, Василь Шкляр, Сергій Притула, брати Капранови та багато інших. Ідея створення фільму належить українській діаспорі у США, зокрема Леоніду Матеушу.

Стрічка вийде в прокат у США і Канаді у грудні 2015 року, а в Україні – на початку 2016 року.

Більше новин читайте на Depo.Життя.