Шоптенко народила: танцівниця зізналася, що народжувала хворою

Хореограф та танцівниця Олена Шоптенко, яка днями народила сина, вперше розказала про те, як відбувалися пологи

Подробиці народження первістка зірка довірила "ТСН", передає Depo.ua.

"Почуваюся щасливою. Цей статус абсолютно новий для мене, і у мене поки що було небагато часу розібратися в своїх почуттях, але щоб я почала посміхатися, йому досить просто сопіти", - розповіла новоспечена матуся.

Шоптенко зауважила, що за два дні до пологів захворіла.

"Мені здавалося, що я до всього готова і з усім впораюся, але вже в процесі виявилося, що я ні до чого не готова, але поратися доведеться. Дуже ускладнює ситуацію, що за два дні до пологів я захворіла, і тому до пологового будинку їхала з температурою, з якою ми боремося досі. Тож ночами я поки не сплю не через дитину, а через себе. На щастя, син мені допомагає тим, що поки просто спить", - поділилася Олена.

Чоловік Шоптенко Олексій не захотів бути присутнім на пологах.

"Мій чоловік одразу навідріз відмовився бути присутнім на пологах, посилаючись на вразливість і сказавши, що не хоче, щоб лікарі займалися ним, а не мною. А в результаті не відходив ані на хвилину, контролюючи все і всіх, і в процесі пологів перебував у трьох метрах. Але за стіною пологового залу", - розповіла Олена.

Щодо імені, то пара думала не дуже довго.

"Рішення було дуже швидким. Коли ми дізналися, що буде хлопчик, чоловік сказав, що є всього два варіанти імені, які йому подобаються. З двох я вибрала це. Але мені дуже подобається, що у мене тепер постійно буде Олексій Іванов, поки його велика копія зайнята на своїх проектах", - поділилася Олена.

Нагадаємо, 31-річна Олена Шоптенко приховувала вагітність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів