Шендерович розкритикував Кириленка з його "чорними" списками

Письменник заявив, що його тепло зустрічають в Україні

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

Відомий російський письменник та публіцист Віктор Шендерович заявив про те, що створення так званих чорних та білих списків російських артистів, яким заборонено чи рекомендовано в'їзд до України, є неправильною мірою.

Росіянин заявив про те, що погано ставиться до того, що його включили до білого списку, адже ставлення глядачів до того чи іншого артиста не треба формалізувати.
"У мене складне ставлення до цього (до "чорного" списку – Ред.). Як і складне ставлення до "білого" списку, в який я був включений (…) У цьому є певна недовіра до власне громадян, громадян України, які в змозі висловити своє ставлення ногами, гривнями... Та й врешті решт, у вас на відміну від нас, є свобода слова. Визначати друзів і недругів такими списками, ця формалізація цього питання здається мені неправильної мірою", - сказав Шендерович.

Кар’єра письменника далася йому не одразу. Його рукописи довго не бажали публікувати. Прорив стався, коли одну з його мініатюр прочитав Геннадій Хазанов. Так Шендерович став відомим письменником-сатириком. Потім було телебачення, програма "Ляльки" та власні шоу на радіо.

Зараз Віктор Шендерович продовжує активно писати, не боїться критикувати Володимира Путіна, а ще відкрито підтримує Україну. Як повідомлялося раніше, у Міністерстві культури України оприлюднили список російських діячів культури, які становлять загрозу нацбезпеці держави.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів