ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Руслана збирається до Ради, аби захистити Карпати від вирубування

Українська співачка Руслана переймається вирубуванням Карпат і хоче ініціювати у парламенті робочу зустріч з цього приводу
Depo.Молодий укроп
11 квітня 2016 11:37
ФОТО: depo.ua

Своїми думками вона поділилася на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Сьогодні ми лише переживаємо за вирубку Карпат. Як суспільство ми не зробили нічого ефективного, щоби зупинити це вбивство Карпат. Є лише окремі ініціативи, на які державна система навіть не реагує", - зазначає Руслана.

Вона зізнається, що корім роботи над новим альбомом, вона роблю все, щоби по крупинках зібрати найунікальніше, відновити та надати новий спалах неповторній карпатській екзотиці.

"Останню велику експедицію в Карпатах ми робили перед самим початком Майдану у серпні-вересні 2013го. Незабаром готуємо нову експедицію", - наголошує Руслана.

Також співачка зізнається, що завтра збирається у Верховну Раду на ініційовану робочу зустріч щодо захисту українських лісів.

"Зокрема, ми будемо говорити про Чернечий ліс, який опинився в центрі однієї з найгучніших корупційних оборудок, та Карпати", - анонсувала подію співачка. 

Руслана збирається до Ради, аби захистити Карпати від вирубування - фото 1

Руслана збирається до Ради, аби захистити Карпати від вирубування - фото 2

Руслана збирається до Ради, аби захистити Карпати від вирубування - фото 3Руслана збирається до Ради, аби захистити Карпати від вирубування - фото 4

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo