ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Руслана до Нищука: Презентації України у світі не існує

Українська співачка Руслана розповіла, чого чекає від новопризначеного міністра культури Євгена Нищука
Depo.Молодий укроп
20 квітня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua

Зокрема своїми думками артистка поділилася depo.ua.

Вона зізналася, що дуже рада з цього призначення, адже Нищук - максимально логічна людина для цієї посади.

"Це людина, про яку не скажеш, що він “чийсь”. Це людина від суспільства, яка добре розуміє, яке значення у цей непростий час має культура", - наголосила Руслана.

Крім того, співачка зізналася, що абсолютно не розділяє позиції попереднього уряду, який фінансував культуру за залишковим принципом.

"Я вважаю, що промоції України у світі мало, презентації України у світі не існує. Я нічого не знаю про заходи, які би мали бути організовані державою. Я дуже сподіваюся, що Женю не просто призначили, але й дадуть можливість зробити те, що він хоче зробити. Заходи у сфері культури рівносильні по своєму значенню заходам по захисту країни. Я знаю, що Женя це розуміє", - сказала Руслана.

Також вона не приховує, що чекає дзвінка від Нищука для обговорення конкретних ідей.

"Я просто кричу через пресу прямо йому у вухо і знаю, що він мене почує, як і завжди чув на Майдані: “Постався серйозно до збереження автентичної культури, зокрема Гуцульщини, яка вмирає у нас на очах. Старше покоління відходить, забираючи з собою цю культуру, і нічого не робиться для того, щоби цю культуру підтримувати, розивати і культивувати”. Але це моє особисте! І дуже сильне! А глобально всім нам в першу чергу треба зберегти прекрасну неподільну, світлу, справжню Україну, і це можливо лише шляхом збереження і розвитку культури, мови, традицій. Українська культура потребує неоренесансу після століть переслідувань, десятиліть забуття, років бездумного адміністрування!", - додала Руслана.

Читайте також: Чого митці чекають від Нищука.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo