Російський художник покаже у Києві виставку, присвячену окупації Донбасу

Російський опозиційний художник SAVA презентує експозицію картин Stop Eating Ukraine

Російський художник покаже у Києві виста…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Еспресо.TV.

19 липня у Музеї історії Києва російський опозиційний художник SAVA, який покинув Росію з політичних мотивів, вперше представить серію із 11 полотен, присвячену подіям у Криму та на Донбасі.

Експозиція має назву "Stop Eating Ukraine" та є своєрідним "дзвоном" траурних подій 2014-2016 років.

"Головна мета виставки – привернути увагу людей до подій, що відбуваються в Україні в останні два роки. Зокрема, до маловідомих фактів, пов'язаних з окупацією Криму та війною у Донбаському регіоні. Деякі цифри, відображені на полотнах, шокують відвідувачів. Сподіваюся, що виставка зможе стати посланням не тільки для України, але й для Заходу", – підкреслює автор.

Захід має благодійний характер – кошти від реалізації виставлених картин отримають сім'ї українських політв'язнів, які незаконно утримуються у російських в'язницях.

Серед спеціально запрошених гостей виставки – лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемільов, народний депутат України Георгій Логвинський, а також інші представники українського суспільства, які виступають проти окупації Криму.

Експозиція триватиме до 28 липня.

Російський художник SAVA був членом низки опозиційних громадських організацій в Росії. Він покинув країну з політичних мотивів. У Росії SAVA займав активну громадянську позицію: опікувався темою виборів, послідовно доводив, що фальсифікації на виборах створюють прецедент нелегітимності влади.

Був прихильником діяльності відомого російського опозиціонера Бориса Нємцова, який свого часу допоміг художнику сформувати тверді опозиційні погляди, спрямовані на боротьбу за свободу вибору. SAVA рішуче виступає проти окупації Криму та військової агресії Росії на Сході України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook