ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російський актор зізнався у коханні до України

Російський актор Павло Дерев'янко, відомий багатьом за фільмами "Бій з тінню", "Ржевський проти Наполеона" висловився про ситуацію в Україні
Depo.Молодий укроп
30 березня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua

Крім того, він прокоментував цькування Володимира Зеленського в РФ.

Як відомо, прем'єру нового фільму "Кварталу 95" "8 кращих побачень", де Зеленський зіграв головну роль, намагалися зірвати в Москві і активно бойкотують через політичні погляди шоумена. "Мені дуже неприємно від усього цього. З Володимиром ми старі товариші. І я в цій ситуації дотримуюся нейтральної позиції, що жахливо звучить. Тому що точно знаю: правда десь посередині і вона у кожного своя. Винні політики, а страждають люди, яких по обидві сторони зомбують телевізор і громадська думка, нав'язана кимось", - сказав Павло в інтерв'ю виданню "Собеседник".

Крім цього, актор зізнався в коханні Україні і згадав розмову, яка відбулася у Павла з братом під час відпочинку в Одесі. "Минулого літа я їздив в Одесу. Спілкувався з різними хлопцями, як-то випивали ввечері, і я побачив, які вони затяті українці. Вони допомагали своїй армії грошима, можливо, як і Володя Зеленський, і готові були сперечатися з кожним, хто не поділяв їхню позицію. У них була своя правда, і вони були трошки на взводі! Брат мені каже: "Ти знаєш, як українці в Донбасі над нашими знущаються?!" Я відповідаю: "Наші теж всяке творять! Просто нам цього не показують!" Все це кошмарно по суті! Я люблю Україну і досі не можу і не хочу з усім цим миритися!" - розповів Дерев'янко.

Крім цього, Павло вважає, що артистам варто триматися подалі від політики. Як зізнався Дерев'янко, свого часу йому пропонували стати довіреною особою президента. Але актор відмовився. "У кожного свій шлях. Я особисто не хочу. Мені пропонували бути довіреною особою президента. Відмовився. Вважаю, що артистові потрібно триматися осторонь від політики і займатися своєю справою".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo