Роговцева про Крим: Якби не було Донбасу, то, справді, вся увага була б там

Українська акторка Ада Роговцева, якій Янукович пропонував випити разом, розповіла про свою україномовну родичку-кримчанку

За словами Ади Миколаївни, дівчина абсолютно не говорить російською, тільки розуміє її.

"В Криму біда. Біда в тому, що там багато людей проросійсько налаштованих і вони зробили те, що зробили. Скоренько організували референдум і ті люди, які мріяли про Росію, вони зробили свою чорну справу. Але там живуть українці. Там живе племінниця моєї доньки, це мого чоловіка двоюрідна сестра, яка взагалі не знає російської мови, ніколи не говорить нею, тільки розуміє. Я не думаю, що їй там легко", - поділилася Роговцева.

Артистка вважає, що якби зараз не було війни на Донбасі, вся увага українського політикуму була б прикута до АРК, повідомляє depo.ua з посиланням на ru.krymr.com.

"Якби не було Донбасу, то, справді, вся увага була б в Криму, але у нас є те, що є, те що ми маємо, - війну на Донбасі. І Крим стає вже в черзі на вирішення тих запитань, які стоять перед українським політикумом", - зауважила Ада Миколаївна.

Зірка висловила слова підтримки мешканцям півострова і згадала, як вже більше року за ґратами незаконно тримають хлопців, які виходили на кримські вулиці із прапорами України.

"Ми з вами, ми розуміємо як вам важко. Там сидять хлопчики. Вже цілий рік. Ті хлопчики, які вийшли з прапорами за Україну, коли ще Крим був український. А їх заарештували за тероризм. Це така дурість, якій немає назви. Там заходять в домівки і роблять обшуки, не маючи на це ніякого права, там зникають люди. Там те відбувається, чого не може бути в сучасному світовому суспільстві, так мені здається. І з цим миритися не можна", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, у вересні минулого року на Аду Роговцеву в Росії несподівано відкрили кримінальну справу. Актрису звинуватили в допомозі бійцям АТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів