Рівень безробіття молоді в Україні нижчий, ніж у країнах ЄС

Рівень безробіття молоді в Україні загалом нижчий, ніж у країнах ЄС, і удвічі нижчий, ніж у регіоні Східної Європи і Центральної Азії

Про це під час презентації результатів дослідження "Перехід на ринок праці молоді" заявила координаторка групи "Work4Youth" Міжнародної організації праці (МОП) Сара Елдер, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Якщо говорити про показники безробіття молоді, можна побачити, що в Україні цей показник становить 11,6% від загальної кількості молодих українців, а це нижче, ніж загалом для ЄС і значно нижче, ніж середнє значення цього показника для інших країн цього регіону (Східної Європи і Центральної Азії – ред.), – 25,5 %. Тут Україна, як ми бачимо, показує непоганий результат", – сказала Елдер.

"Водночас, все ж таки в Україні молодь активно бере участь на ринку праці  – понад 51% української молоді знайшли собі роботу до досягнення 25 років", – підкреслив старший спеціаліст з питань зайнятості у субрегіональному бюро МОП у Будапешті Маурісіо Дірксенкс.

Він також уточнив, що в Україні наразі рівень самозайнятості і підприємництва серед молоді є досить низьким – 8%.

Дані дослідження проблем молоді "Перехід на ринок праці молоді" наведені за 2015 рік. 

Дані цього дослідження були наведені для України у порівнянні з 8 країнами регіону Східної Європи та Центральної Азії і також у порівнянні з країнами ЄС.

У рамках програми цього проекту було проведено 53 дослідження в 34 країнах світу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Новини ЄС