ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Режисер "Племені" шукає акторів для нового фільму

Режисер титулованого українського фільму "Плем’я" Мирослав Слабошпицький шукає акторів для свого нового фільму "Люксембург"
Depo.Молодий укроп
13 січня 2016 17:43
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму "Фейсбуці".

"Знімальна група шукає виконавців головних і другорядних ролей для фільму "Люксембург". Запрошуються чоловіки і жінки (актори і не актори) від 19 до 60 років. Спеціальна освіта не обов'язково. Щоб подати заявку на участь у кастингу, необхідно надіслати 2 фотографії - портрет і в повний зріст, а також вказати вік і рід занять, особливі навички (досвід участі у зйомках фільмів, в художній самодіяльності, спортивні чи інші досягнення)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, фільм "Люксембург" – спільне виробництво України, Франції, Норвегії, Німеччини та Нідерландів і це перший випадок такої ко-продукції в історії співпраці наших країн. Продюсери фільму - Валентин Васянович «Гармата-фільм» (Україна) і Анна Качко "Тандем-продакшн" (Німеччина).

Фільм "Люксембург" - це нео-нуар в декораціях сучасного Чорнобиля, його герої - люди, що працюють у чорнобильській зоні відчуження, співтовариство зароджується на руїнах ядерної катастрофи серед безкінечної ядерної зими.

Створення фільму підтримали Державне Агенство України з питань кіно, фонд CNC (Франція), фонд Хуберта Белса Роттердамського кінофестивалю (Голландія), Сурфонд (Норвегія).

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo