Режисер "Племені" шукає акторів для нового фільму

Режисер титулованого українського фільму "Плем’я" Мирослав Слабошпицький шукає акторів для свого нового фільму "Люксембург"
Depo.Молодий укроп
13 січня 2016 17:43
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму "Фейсбуці".

"Знімальна група шукає виконавців головних і другорядних ролей для фільму "Люксембург". Запрошуються чоловіки і жінки (актори і не актори) від 19 до 60 років. Спеціальна освіта не обов'язково. Щоб подати заявку на участь у кастингу, необхідно надіслати 2 фотографії - портрет і в повний зріст, а також вказати вік і рід занять, особливі навички (досвід участі у зйомках фільмів, в художній самодіяльності, спортивні чи інші досягнення)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, фільм "Люксембург" – спільне виробництво України, Франції, Норвегії, Німеччини та Нідерландів і це перший випадок такої ко-продукції в історії співпраці наших країн. Продюсери фільму - Валентин Васянович «Гармата-фільм» (Україна) і Анна Качко "Тандем-продакшн" (Німеччина).

Фільм "Люксембург" - це нео-нуар в декораціях сучасного Чорнобиля, його герої - люди, що працюють у чорнобильській зоні відчуження, співтовариство зароджується на руїнах ядерної катастрофи серед безкінечної ядерної зими.

Створення фільму підтримали Державне Агенство України з питань кіно, фонд CNC (Франція), фонд Хуберта Белса Роттердамського кінофестивалю (Голландія), Сурфонд (Норвегія).

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo