Режисер "Хайтарми" починає зйомки фільму про кримську татарку, яка врятувала 88 єврейських дітей

У червні стартують зйомки фільму Ахтема Сейтаблаєва "Її серце" про кримську татарку, яка врятувала в роки Другої світової війни 88 єврейських дітей.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Крим.Реаліі

Як розповіли учасники знімальної групи на прес-конференції в Києві 17 травня, фільм буде інтернаціональним - як за складом акторів, так і по відношенню до місць зйомок.

"У нас міжнародний акторський склад. Це і актори з Ізраїлю, Сербії, українські, кримськотатарські актори ... Роль похилого Іцхака, від якого ми і будемо дізнаватися всю цю історію, буде грати відомий ізраїльський актор, засновник театру "Ідішпіль" Шмуель Ацмон", - розповів режисер картини Ахтем Сейтаблаєв.

На головну роль запрошено молода українська актриса, її ім'я поки тримають в секреті.

За словами Сейтаблаєва, велика частина зйомок пройдуть в Грузії через неможливість знімати в Криму. Знімати будуть і в Ізраїлі. Плануються 25 знімальних днів. Як очікується, робота над фільмом завершиться до 2017 року.

"Її серце" буде україномовним. Однак у фільмі звучатимуть німецька, кримськотатарська і російська мови. Бюджет фільму - 31 млн грн. З них українська держава виділяє 10 млн грн, вже виплачено 7 млн ​​грн.

Сума, що залишилася, відповідно до законодавства, буде виплачена після закінчення роботи над фільмом.

Сценарій фільму заснований на реальних історичних подіях ХХ століття і розповідає про дівчину Саїде Арифову, яка під час Другої світової війни врятувала 88 єврейських дітей, приречених на загибель. Ризикуючи власним життям, вона дала притулок їх в дитячому будинку в Криму, вчила традиціями ісламу і Корану, видаючи за дітей кримських татар

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів