Режисер фільму про Майдан розповів, як його сприйняли американці

Режисер фільму, який номінований на “Оскар”, розповів про реакцію американців
Depo.Молодий укроп
27 січня 2016 10:43
ФОТО: depo.ua

Після перегляду документального фільму "Зима у вогні: Боротьба України за свободу" (Winter on fire: Ukraine's fight for freedom) багато американців задалися питанням: "Чи здатні ми на те, що зробили українці на Майдані?".

Про це в інтерв'ю виданню Гордон розповів режисер фільму Євген Афінеєвский.

"Багато американських глядачів, вже після перегляду "Зими у вогні ", були вражені, що Майдан недостатньо висвітлювався в США. Казали: "Як же так, чому ЗМІ не приділили більше часу таким важливим історичним подіям?". Україна була в новинах CNN, Fox News і інших телеканалів, але ніхто так докладно і масштабно, як ми, не висвітлив Майдан", - зазначив режисер.

"Американці, особливо літнє покоління, у подіях в Києві 2013-2014 років побачили, як свого часу боролися за свободу і демократію батьки-засновники США. А молодь, подивившись фільм, дивувалася єдності протесту, запитувала мене: "Як думаєш, ми здатні на те, що зробили українці на Майдані?". Це питання зависає в повітрі, у мене немає відповіді. Революція гідності дійсно стала прикладом єдності та сміливості для багатьох хлопців та дівчат у США ", - розповів він.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo