ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Режисер фільму про Майдан розповів, як його сприйняли американці

Режисер фільму, який номінований на “Оскар”, розповів про реакцію американців
Depo.Молодий укроп
27 січня 2016 10:43
ФОТО: depo.ua

Після перегляду документального фільму "Зима у вогні: Боротьба України за свободу" (Winter on fire: Ukraine's fight for freedom) багато американців задалися питанням: "Чи здатні ми на те, що зробили українці на Майдані?".

Про це в інтерв'ю виданню Гордон розповів режисер фільму Євген Афінеєвский.

"Багато американських глядачів, вже після перегляду "Зими у вогні ", були вражені, що Майдан недостатньо висвітлювався в США. Казали: "Як же так, чому ЗМІ не приділили більше часу таким важливим історичним подіям?". Україна була в новинах CNN, Fox News і інших телеканалів, але ніхто так докладно і масштабно, як ми, не висвітлив Майдан", - зазначив режисер.

"Американці, особливо літнє покоління, у подіях в Києві 2013-2014 років побачили, як свого часу боролися за свободу і демократію батьки-засновники США. А молодь, подивившись фільм, дивувалася єдності протесту, запитувала мене: "Як думаєш, ми здатні на те, що зробили українці на Майдані?". Це питання зависає в повітрі, у мене немає відповіді. Революція гідності дійсно стала прикладом єдності та сміливості для багатьох хлопців та дівчат у США ", - розповів він.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo