Радниця Нищука стала новим гендиректором "Мистецького Арсеналу"

Новим гендиректором "Мистецького Арсеналу" обрано арт-менеджера, радницю очільника Мінкульту Євгена Нищука Олесю Островську-Люту

Як повідомляє depo.ua із посиланням на "Українську правду. Життя", переможця конкурсу на посаду генерального директора Державного підприємства "Мистецький Арсенал" оголосили на другому засіданні конкурсної комісії.

На попередньому засіданні, яке відбулося 24 червня, комісія затвердила 5 із 7 кандидатів для участі у фінальному етапі.

Під час фінального етапу добору кандидати представили по 2 стратегії розвитку "Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький Арсенал" – на 1 та 5 років.

Радниця міністра культури Олеся Островська-Люта запропонувала перетворити "Мистецький Арсенал" на креативний кластер, який інтегруватиме всі види мистецтва, буде підтримувати таланти і стане флагманом для культури в Україні.

Він складатиметься із мистецьких лабораторій - літературної, театральної, музичної, а також освітньої. "Мистецький Арсенал", на її думку, щороку повинен проходити аудит, бажано одним із членів Великої четвірки, та оприлюднювати звіт.

За її кандидатуру проголосувало 5 членів комісії, 4 були проти.

Культуролог за освітою, Олеся Островська-Люта працювала у фондах "Центр сучасного мистецтва" та "Розвиток України". Нині є керівником аналітики Аналітичного центру pro.mova та експертом платформи "Культура-2025".

Зазначимо, що фавориткою конкурсу багато хто вважав попередню керівницю мистецького комплексу Наталію Заболотну, яка займала цю посаду з травня 2010 року, а з 2006 до 2010 року була директором "Українського дому".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #конкурс