Подкопаєва про Лорак: Всі ці цькування - продумані політичні ігри

Останній рік колишню спортсменку Лілію Подкопаєву не було видно

Виявляється, Ліля увесь цей час була у Флориді, куди її запросили на роботу.

І от нещодавно Подкопаєва приїхала до України і поговорити з представниками ЗМІ.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Сегодня".

Після розлучення у 2009-му з Тимофієм Нагорним стосунки з ексом у Подкопаєвої були досить напружені. Та з роками Ліля стала більш охоче згадувати про Тимофія.

"Нас прощає Бог, а ми всього лише звичайні люди. Тимофій - батько моїх дітей, і цей факт не стерти і не змінити. Сьогодні у нас нормальні відносини, адже ми повинні обговорювати питання, що стосуються виховання наших дітей. Зрештою, після багатьох років у пам'яті залишається більше хороших моментів, ніж поганих", - заявила гімнастка.

Розповіла Ліля й про свою дружбу зі співачкою і кумою Ані Лорак. 

"Ми і до цього дня кращі подруги, у нас із Кароліною сімейні відносини. Мені здається, дружба не вимірюється кількістю дзвінків і зустрічей. І навіть якщо ми в різних країнах, вона не забуває про свою хрещеницю, - запевнила Подкопаєва - Звичайно! І в зв'язку з цим хочу сказати, що артисти - це не ті люди, з якими треба боротися в першу чергу. У Ані Лорак величезна кількість шанувальників. Вона виходить на різні сцени в усьому світі і співає пісні українською мовою. Скрізь каже, що вона українка. Мені здається, всі ці цькування - це продумані політичні ігри. І, впевнена, час все розставить на свої місця".

Раніше титулована гімнастка, олімпійська чемпіонка з гімнастики Лілія Подкопаєва відвідала поранених солдатів у Центральному клінічному військовому госпіталі у Києві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів