ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оприлюднено проект реконструкції приміщення культурного центру у Парижі

Запрошуємо ЗМІ та культурних діячів на "Паризький сніданок" 18 лютого (четвер), об 11:00
Depo.Молодий укроп
16 лютого 2016 11:21
ФОТО: depo.ua

Місце проведення: пл. Спортивна, 1а, БЦ «Гулівер», башта А, 24 поверх
(Вхід з бульвару Лесі Українки)

Детальна інформація та акредитація за тел : +38 066 848 92 33 (Анастасія Білецька)

Українські архітектори розробили концепт-пропозицію нового бачення Українського культурного центру в Парижі. Проект "УКРАЇНСЬКИЙ MEСЕДЖ" — спільна експериментальна работа заради реформації Українського культурного центру, необхідність якої є очевидною.

Так склалося, що у даний момент будівля та внутрішні інтер'єри Українського культурного центру в Парижі знаходяться у такому фізичному та естетичному вигляді, що це унеможливлює проведенння в цьому осередку сучасних презентацій українського мистецтва та культури, які могли б гідно виглядати у сучасному європейському контексті.

На превеликий жаль, попри те, що в Україні є ціла низка яскравих та талановитих митців з різних галузей - від візуального мистецтва до дизайну та архітектури, той майданчик, яким міг би бути (та повинен бути!) Український культурний центр в Парижі, не може функціонувати за своїм призначенням, а саме бути повноцінним презентаційним простором. І тим самим сприяти включенню України в міжнародний культурний контекст завдяки виставкам та проектам у межах мастшабних міжнародних форумів, що проходять саме в Парижі, зокрема Masion et Objet, Paris Photo.

Перетворення Українського культурного центру в Парижі в повноцінний та функціональний виставковий простір відкриє нові можливості для українскьих митців на міжнародній культурній арені, яких вони та держава в цілому так потребують.

18 лютого 2016 року о 11:00 своє уявлення світу для презентацій надбань української культури презентують архітектори Олег Волосовський та Дана Косміна.

«Не дивлячись на те, що архітекрура, дизайн та мистецтво не мають національності, Україна має бути ідентифікована на світовій культурний платформі як країна великого потенціалу та нестримної творчої енергії", - коментує ініціативу ідеолог проекту Анастасія Білецька (CREAHEART).

Проект концепту розробили: архітектори Олег Волосовський (LOFT BURO) та Дана Косміна

Реєстрація ЗМІ почінається о 10:30.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ ЗА ПОСИЛАННЯМ: //varto.org.ua/event/127#reg
(Акредитація обов’язкова і відктита до 17:00 17 лютого).

Місце проведення: пл. Спортивна, 1а, БЦ  "Гулівер", башта А, 24 поверх
(Вхід з бульвару Лесі Українки)

Детальна інформація за тел : +38 066 848 92 33

Презентація концепту для загальної аудиторії відбудеться 18 лютого о 16:00 на території лекторіуму на Міжнародній меблевій виставці INTERIOR MEBEL 2016 в программі майстер-класів від членів жюрі конкурсу ІНТЕР'ЄР РОКУ 2015.
Вхід до Експоцентру на загальних умовах відвідувачів виставки.

Медійний партнер ВАРТО
Партнер Соціальний Консалтинг "Параграф"
Паризьку атмосферу створено за підтримки "Family Decor"
Пригощає MOZGI BAR&SHOP

Оприлюднено проект реконструкції приміщення культурного центру у Парижі - фото 1

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo