Найдорожчий український художник засновує власну премію

19 березня відкриється виставка живопису "Музейна колекція" одного з найуспішніших сучасних художників України Анатолія Криволапа

На цій же події відбудеться презентація премії для студентів художніх вишів, яку укладає Криволап, повідомляє depo.ua з посиланням на Cultprostir.

«Мета цієї премії – підтримка високого рівня майстерності. Вона даватиме можливість талановитій молоді поїхати в художні столиці, подивитися музеї, що є дуже корисним для академічного навчання», – каже засновник.

В експозиції виставки «Музейна колекція» буде представлено роботи Анатолія Кривоапа, що зберігаються у приватних колекція, а також нові картини митця.

«Ця виставка в певній мірі є подякою колекціонерам, і намаганням їх об’єднати між собою, – говорить Криволап. – Мистецтво, починаючи з епохи Відродження, завжди базувалося на співпраці між художниками і колекціонерами. Якби не було людей, котрі збирають роботи, то більшість художників, що стали знаменитими, не мали б змогу працювати, бо для цього потрібні кошти».

Анатолій Криволап – живописець, який заслужено вважається найдорожчим художником України. Його роботи йдуть з молотка на найпрестижніших аукціонах світу, таких як Phillips та Sotheby's.

Також Анатолій Криволап є героєм енциклопедії «Слава України», яка наразі готується до друку. До неї увійдуть 120 видатних діячів української культури.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook