ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На заводі Порошенка знімають перший український фільм жахів

У Києві на території заводу "Ленінська кузня", акціонером якого є президент України Петро Порошенко, з'явився павільйон жахів
Depo.Молодий укроп
18 квітня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua
На заводі Порошенка знімають перший український фільм жахів
На заводі Порошенка знімають перший український фільм жахів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Вести".

Як виявилося, там знімають перший український фільм жахів з елементами чорної комедії "Шлях мерця" (бюджет - 18 млн грн, з них 5 млн грн виділив Держкіно).

З покинутого ангара доносяться крики, стогони і валить дим. Тут же закривавлені фріки: у одного в тілі стирчать олівці і пензлики, в іншого в паху кривава рана, а у інших так, по дрібниці - криваві патьоки і свіжі рубці на тілі.

Серед них ходить журналіст і актор Микола Вересень з перев'язаною головою, з закрився від гематоми оком, у закривавленому порваній футболці.

Автор сценарію і режисер картини Георгій Фомін розповідає: "Я писав спеціально під Вересня, тому що мені подобається його голос і типаж. І радий, що він погодився. Микола зараз робить подвиг, оскільки недавно переніс операцію на серці, і якби відмовився, то і картини не було б".

Відзначимо, що Вересень грає самого себе, і це головна роль.

"За сюжетом на сцені він виконує роль Івана Грозного, але на нього падає декорація і вбиває, - каже Фомін. - Після чого актор потрапляє в пекло, оскільки біс вирішив, що він і є той самий тиран." Грозний "виявляється в сьомому колі пекла, як у Данте, куди потрапляють насильники, душогуби і розтратники ... Вересень не відразу розуміє, де він і за що йому ці муки ... "

Знаряддя тортур, як ми дізналися, для фільму спеціально розробляла художня студія: це модернізовані м'ясорубки, точила для олівців і клітина, в якій висить грішниця. А ще для картини було зварено більше 200 літрів "крові".

Після зйомки Микола Вересень зізнається, що йому завжди було важко запам'ятовувати багато тексту: "Для мене це мука! Я люблю грати у виставі" Павлік Морозов "і ненавиджу" Сни Василіси Єгорівни ". В" Павліка "- вірші, і я якось зміг утрамбувати їх собі в голову, а в "Сни" - проза, і я там весь час щось забуваю ".

Можна було б і вирішити цю проблему, дозволивши йому імпровізувати, проте Фомін заборонив. Але він разом з Вереснем і оператором придумує всілякі хитрощі. Наприклад, в одному з епізодів той йде з мобільним телефоном, прикладеним до вуха. Насправді в цей момент помічниця режисера говорить Вересню той текст, який він вимовляє в кадрі. Так що згадайте цей секрет, коли будете дивитися картину. Точної дати виходу фільму немає, імовірно - кінець 2017 року.

За словами творців, ще багато часу піде на створення спецефектів - пекло потрібно показати у всій його "красі". Хоча, за словами Фоміна, наше життя майже не відрізняється від пекла, тому різні обличчя біса виглядають по-земному: ось тобі генерал міліції, а поруч міністр у супроводі охоронців ...

Режисер також обіцяє несамовиті сцени приправити гумором. Наприклад, в планах - зняти короткий епізод з драматургом-матюкальників Лесем Подерев'янським.

"У картині епізодично, секунд на 15, з'явиться Подерв'янський. Якщо його поставити поруч з театральним режисером Юрієм Крітенко в ментовські формах - Подя високий, а Крітенко маленький і товстенький, - то, дивлячись на них, глядача можна буде просто виносити, нічого грати їм не потрібно ", - говорить нам Вересень, а сам по телефону умовляє Крітенко знятися.

На заводі Порошенка знімають перший український фільм жахів - фото 1На заводі Порошенка знімають перший український фільм жахів - фото 2

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo